Ylivoimainen ykkönen.

Škodan uusi Octavia-sukupolvi voitti Vuoden Auto Suomessa -kisan selvin numeroin.
Kakkonenkin saman konsernin auto, eli Volkswagen.
Tuhnu (tojo) sai taas katsella saksalaistehtaan valmistamien autojen perävaloja (Kyllä, Skodakin valmistetaan saksalaistehtaan huippulaatu kriteereillä).
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Skodalla menee hyvin!

Äänestä
  • Lapsekkaita kommentteja. Kouluun siitä, hushus!

    Äänestä

Tänä vuonna palkittiin eniten korjaamoja työllistävät autot, ilmankos Ford ei ollut finaalissa, sitä kun ei tarvi korjailla, huollot riittää.

Äänestä
  • Surkea yritys, noloa.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Škodan uusi Octavia-sukupolvi voitti Vuoden Auto Suomessa -kisan selvin numeroin.
Kakkonenkin saman konsernin auto, eli Volkswagen.
Tuhnu (tojo) sai taas katsella saksalaistehtaan valmistamien autojen perävaloja (Kyllä, Skodakin valmistetaan saksalaistehtaan huippulaatu kriteereillä).

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu