Tarvitsen apua!!
No alotetaan nyt olin ihan normisti avaamassa mun tietokoneen(iMac) ja sims 4. Ajattelin et luon ihan uuden talouden, mutta kun olin muokkaamassa simiä niin sen kehossa oli punaista ja valkoista ja kysymysmerkkejä. Oon käynnistäny koneen uudestaa ->ei auttanu oon päivittäny koneen-> ei auttanu oon jopa poistanu originin joka oli suuri virhe koska menetin mun perheet mut ei sil oo välii mut sekään ei auttanu oon tehny kaiken laitoin jopa ea:lle viestiä ja sekään ei auttanu. Sims on toiminu tosi hyvin tän vuoden mitä oon pelannu mut just ku kone täytti vuoden niin tää rumba alko.... tietokone toimii normisti tai no kaikki muut paitsi sims on normaali koneessa on tilaa ku en oikee muuta koneella tee ku katon youtubea ja pelaan simssiä et tilaa koneessa on. NYT JOS KELLÄÄN ON KÄYNY NÄIN NIIN PLIIS AUTA!!! En tiiä mitä enää teen.oon menettäny toivon koko tietokoneeseen ja olen miettinyt jo pelikoneen hankintaa. Kone oli todella kallis ja toimii muuten että en todellakaan haluaisi ostaa uutta konetta, että jos ei sims ala toimia niin unohdan koko jutun!
Jos oikeesti osaat auttaa niin olisin erittäin kiitollinen❣️
Sims 4 tietäjät auttakaa!!!
Anonyymi
3
253
Vastaukset
Joko korjasit pelin? (ellet poistanut peliäkin samalla kun Originin, ovat vanhat tallennukset luultavasti vielä löydettävissä koneelta)
//Muita ratkaisuja korjaus mukaanlukien esim: https://sims4.crinrict.com/eng/2019/11/white-red-black-checkered-sims-with-question-marks-missing-textures/- Anonyymi
Jos sinulla on modeja pelissäsi niin poista ne! Se varmasti auttaa.
- Anonyymi
Sama ongelma minulla
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 952078
- 1741402
- 1661300
Ikävintä on kokea
Kun toinen lähestyy niin sitä itse vetäytyy. Sitten kun itse lähestyy niin toinen vetäytyy. Vähänkuin magneetit jotka hylkivät toisiaan ja sitä ei ede801113Sara ja Pyry eronneet?
Pitääkö huhu paikkansa, tietääkö kukaan?Joku kertoi, että olivat tapelleet rajusti Emma gaalan jälkeen ja sen jälkeen Sara poisti Instatililtään kaikk43974Unelmoitko asunnosta lämpimässä? Haluaisitko muuttaa Suomesta esim. Espanjaan?
Kiinnostaisiko sinua muuttaa pois Suomesta lämpimään? Jos kiinnostaisi, niin muuttaisitko vain talviajaksi vai koko vuodeksi ja millaisia kriteerejä s72841Miksi ihmiset ilkeilevät toisilleen anonyymisti?
Ikuisuusaihe, tavallaan, mutta jäin tuota pohtimaan männä yönä. Miksi pitää olla ilkeä mm. palstalla anonyymisti? Miksei voi vain todeta, että olen er157765Sen takia sanoin sen
Että et ottaisi itseesi kun ei ole tarkoitus sinua loukata. Me vain heijastellaan toistemme kipukohtia ja se tuntuu ikävälle.100715Millaisista tuoksuista miehet pitää?
Tuli tuosta yhdestä aloituksesta mieleen tälläinen. Eli millainen tuoksu saa miehet sekaisin? Onko se karkkikaupan tuoksu, kukkainen tuoksu,mausteinen90677