Nythän on jo pitkä tovi siitä, kun viimeksi tänne jotain laitoin. Moni onkin jo malttamattomana odottanut viestejäni. Jotkut ovat jopa pelänneet niitä. Tällä tarkoitan susipelkureita. Tyhmiä apinoita.
Pyydän siis anteeksi sitä, että olen ollut niin passiivinen täällä. Juuri nyt on ollut niin suurta haastetta elämässäni, että aikani ei ole riittänyt.
Olihan tuossa puhetta pastorista jne.. Hyvä avaus. Kommentoin myöhemmin.
Heh heh...kuten vanhan ystäväni "naureskelijan" miettein en voi olla naureskelematta ja hirnumatta tyhmille susipelkureille.
Pyydän anteeksi!
9
170
Vastaukset
- Anonyymi
Paitsi että hehheh sinun anonyyminä tekemiä kitinöitä on koko palsta täynnä. Hölmö kun ei ymmärrä, että kirjoitustyylisi ei muutu anonyyminakaan eikä ip osoite;)
- Anonyymi
Mestari on palanut
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Mestari on palanut
Joo. Sonnanlevityksen mestari.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Joo. Sonnanlevityksen mestari.
Mestari oi mestari,miksi vaikenee.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Mestari oi mestari,miksi vaikenee.
Lääkitys toimii...
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Mestari on palanut
Palanutpa hyvinkin! Ei palannut.
On muuttunut puuhansa entistä enemmän tyhjän päältä ponnistamiseksi, uutisvirrassa näkyy nyt vain taajamien lasten sekä aikuistenkin murhakilvoittelut.
Suojeluhysteriakin on jo vanhanaikaista örvellystä.
- Anonyymi
Täh, ootko päässyt suljetulta osastolta taas avohoitoon? Muista syödä lääkkeesi, ettet joudut takaisin pehmustettuun huoneeseen.
- Anonyymi
Kuntavaaliehdokkuus ja nolasiho erityisavustaja. Onko muitakin kiireitä?
- Anonyymi
Onko susianaalitappi ollut taas lataamissa?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Asiakkaalle ei myyty energiajuomaa - tuomio tuli syrjinnästä
Vaikka oli ilmeisesti täysi-ikäinen. Tosin ei lapsiakaan saisi syrjiä, koska oppivat helposti itsekin syrjimään, jos koh493251Miksi aina pitää kilpailla parhaudesta?
Mua ärsyttää se, että kaikki kilpailut ja visailut keskittyvöt aina siihen, kuka on paras missäkin. Tänäkin aamuna tuli702579Pakkoruotsista luopumalla kymmenien miljoonien säästöt
Pakkoruotsin opiskelun kustannuksista ei ole juurikaan tehty kustannusselvityksiä, mutta joidenkin arvioiden mukaan siit602399- 942254
Luterilaisen kirkon koko kastekaava on väärä
Uudessa testamentissa on kaksi täysin ristiriidassa olevaa kastekäskyä Matt 28:19 ja Ap. t. 2:38. Matteuksen evankeluimi412014Kerro minulle
Miksi teit niinkuin teit? Miksi kielsit tunteesi minua kohtaan. Miksi et halunnut että tiedän oikeasti mitä tunnet. Etkö661665Seksuaalinen ahdistelu, naisten vähättely ja törkeä käytös naisia kohtaan kukkii rakennustyömailla
Tällainen lienee ihan tavallisista kaikilla "äijävaltaisilla" työpaikoilla. Kaikki miesvaltaiset alat eivät ole toksise1301622Miten Yxäri iskettiin?
Voisin tässä unta odotellessani kertoa, miten mieheni lähestyi minua. Tunsimme entuudestaan. Hän kyseli minulta aina j1731575Rakkaalle J miehelle.
Hitto mulla on sua ikävä. Haluisin heti nyt tulla sun syliin ja suudella sua.ja, ja ja... Hirveä ikävä.891545Kristinuskossa Isän ja Pojan ja Pyhän Hengen nimessä
Jeesuksen kehoitus kastamiseksi Isän ja Pojan ja PH:n nimeen. Matt 28:19: "Menkää siis ja tehkää kaikki kansat minun3801500