Olisko kiinnostusta laittaa autoon tuningtarroja? Olen kouluja käyvä ja käytössä on tarralaikkurit. Jos kiinnostaa teipittää auto, niin pyytäkää ehdotus. Voin tehdä ne miltei kuluja vastaan ihan harjoittelumielessä. Myös teipittäminen autoon Tampereen alueella. Mailaa jos kiinnostaa. 1.2m levee leikkuri ja tarratulostin löytyy.
[email protected]
Tai laita viestiä tänne perään..
Tuningtarrat
4
995
Vastaukset
- leikkuri..
eli pystytkö tekemään tekstejä irtokirjaimina, värivalikoima?
- Valmistus kotikonstein
Kyllä onnstuu ja vaikka millä fontilla. Suurin koko 1.2 metriä korkeaa. Värivalikoima on aikalailla perusvärit, mutta lisähinnasta haen uuden rullan tukusta. Jotkut värit ovat 3-vuoden tarraa ja jotkut kalliimpaa 9-vuoden tarraa.
- Verokarhu
Osaisitkos tehdä verotoimistomme oveen noin 15cm kirjaisinkoolla aukiolo ajat ? Voimme samalla sopia hinnasta kun tulet hakemaan uuden muutosverokorttisi korkeammalla tuloveroprosentilla.
- Valmistus kotikonstein
Eihän siinä ole engelmaa. Kysymys kuuluu ennemmin että kannattaako vääntää näin pientä juttua. Postituskulutkin ovat kalliimmat kuin nuo pari kirjainta. Mutta voin heittää nuo jonkun muun työn ohesssa koneeseen. Laita haluttu teksti sähköpostilla ja vedän jossain välissä ne koneeseen. Laitan postilla tulemaan tilinumeron kera.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Näin kun katsoit salaa ja
Hymyilit sieltä kaukaa 😍☺️ mutta hämmennyin ja tilanne oli niin nopeaa ohi etten oikeen kerennyt mukaan 😢 säteilit ku604876Katu täyttyy...
Hei, oli pakko laittaa vielä tää. Huomaan että olet suuttunut. Minähän sanoin että poistun, olit paikalla. Olin pettynyt362219Povipommi, ex-Playboy-malli Susanna Penttilä avoimena - Paljastaa suhteestaan miehiin: "Olen..."
No nyt! Susanna Penttilä on OnlyFans-vaikuttaja ja yrittäjä sekä yksi uuden Petolliset-kauden kisaajista. Onpa 53-vuoti582009- 1981948
Eduskunnasta tippuneet kokoomuslaiset nostavat eniten sopeutumisrahaa. Kyllä veroeurot kelpaavat.
Sopeutumisraha on eduskuntatyön päättymisen jälkeen maksettava etuus, jonka tarkoituksena on tukea entisiä kansanedustaj1711589Sari Multala teki "riikkapurrat"
Sekoili humalassa Ruisrokissa kuten Purra Lohjan torilla. Kovia dokaamaan nuo nykyiset ministerit.2991528Ympäristötuhoministeri Multala: "Olin humalassa"
Ruisrockin rokkimimmi myöntää: https://www.is.fi/politiikka/art-2000011407835.html Nämä ministerikuvatukset saavat ilm2121294- 881219
- 2071182
- 651154