Poikien peput

Oon 13-vuotias ja kattelen koulussa hyviä poikien peppuja, varsinkin jos on addun verkkarit. Oonko homo vai tekeekö tätä muutkin? Ajattelen niitä myös kun masturboin.
181225
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 18

Vanhimmat

Onks ketää, joka tekee samallalailla?

1Äänestä
  • Mä ainakin

    Äänestä

  • Joka päivä

    Äänestä

  • 14 ja en oo mut haluisin kans

    Äänestä

  • Usko tai älä mut oon 13 vuotias, haluan vain keskustella tälläsist asioista oman ikäisten kanssa.

    Äänestä

  • Ne mitää levitä, omassa päässäs tollaset

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Ne mitää levitä, omassa päässäs tollaset

    Noh voi olla että oot vaa vähä bi-curious, ei se nii vaarallista oo.

    Äänestä

  • Noh mieti uudestaa ku oot yli 16v.
    Onko sulla ollu kauan tollasii ajatuksii?

    Äänestä

  • Oot homo. onnittelut. Kukaan hetero ei tee sellaista, en minä ainakaan.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Usko tai älä mut oon 13 vuotias, haluan vain keskustella tälläsist asioista oman ikäisten kanssa.

    Tarkista ikäsi vaikka sotilaspassista.

    Äänestä

Niil jotka harrastaa lätkää tai jalkapalloo on tätdelliset kropat ja meiän koulus niitä on monta ja ne käyttää addun verkkareita. Ai, että kun oltiin uimas koulun kans niin näki hyvin niitten pepun. - Ap

Äänestä
  • Täydelliset siis...

    Äänestä

Peppuhullut! Pojilla mitää kunnon peppuu edes ole.
Tyttöjen pyllyt on huikeita.

1Äänestä

Olet homo

1Äänestä
  • Taitaa sinuakin kiinnostaa poikien peput.

    Äänestä

hintti sää oot jos tollassii ajattelet

1Äänestä
  • Ja sä et varmaa oo koskaa kattonu kaveris pyllyy, myönnä vaa rohkeesti.

    Äänestä

Ei siinä ole mitään omituista jos tykkää katella peppuja. Kattele niin paljon kun tykkäät ja jos tykkät runkkailla asian tiimoilta ni so what. Sinuna en vielä tossa vaiheessa lähtisi murehtimaan seksuaalisuuttasi. Kyllä ne omat mieltymykset sitten ajan kanssa selviää. Ihan turha miettiä mihin lokeroon asettuisi, kaikki muutkin on kuitenkin jossain siinä välillä, enempi tai vähempi :)

Äänestä

Ketjusta on poistettu 16 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Oon 13-vuotias ja kattelen koulussa hyviä poikien peppuja, varsinkin jos on addun verkkarit. Oonko homo vai tekeekö tätä muutkin? Ajattelen niitä myös kun masturboin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu