Joko tekee mieli päästä myrkyttämään hengitysilmaa?

Anonyymi

Joko on uusi takarengas vaihdettu ja tekee mieli päästä aiheuttamaan häiriötä ja myrkyttämään pikkulasten hengitysilmaa?

8

279

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Kyllä.

    • Anonyymi

      Nyt ollaan todella suuren ongelman äärellä, tuohan saastuttaa koko maailman parissa kesässä.

    • Anonyymi

      En malta itse odottaa, että pääsen taas tulemaan autolla tahallani kolmion takaa motoristien eteen. Saa taas nauraa niille paniikkiliikkeille :D

      • Anonyymi

        Aika vähän moottoripyörät lasten ilmaa saastuttaa, et ole sitten huomioinut autoja, diesel käyttöiset raskaat ajoneuvot lienee pahinta päästöä pienhiukkasineen ? Jokaisella on toistaiseksi oikeus liikkua sellaisella kulkuneuvolla kuin haluaa, ja on kuljettamiseen oikeuttava ajokortti. Jos sinulla lapsia, niin pidä ne sisällä kun kesä tulee, kohta alkaa mp kausi kun messut ?


    • Anonyymi

      Kyllä on vakavia mielenterveysongelmia joillakin kun moisia ja vielä talvella pitää miettiä , tuosta avohoidosta onkin lähinnä huonoja kokemuksia tilastoitu.

      • Jep ajokelejä odottaessa.


      • Anonyymi

        Joo kumma kun pikkulapset eivät kuole autojen pakokaasuista, ainoastaan muutaman moottoripyörän päästöistä ? Sitten kun sattumalta kiilaat moottoripyörän eteen kolmion takaa , ja sattuu olemaan jonkun "liivi" jengin jäsen voi tulla pipi? Jos taas sattuu vaikka siviilipoliisi mp:llä niin mukava lasku .


    Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Miten Eerolan silmäkuvat voivat levitä muutamassa tunnissa ympäri maailmaa?

      Seuraako koko maailma persujen ja erityisesti Eerolan somea reaaliajassa? Edes kansanedustajan itsemurha eduskuntatalos
      Maailman menoa
      384
      5729
    2. Miten löydän sinut

      Ja saan sanottua kaiken mitä haluan sinulle kertoa? Ja kuinka kuuntelisit minua sen hetken? Kuinka voin ilmaista sen mit
      Ikävä
      15
      1702
    3. Onko kaivatullasi ruuvit löysällä

      eli himmeä pääkoppa? 🪚
      Ikävä
      106
      971
    4. Moraaliköyhä S-ryhmä

      S-ryhmä on kehystänyt Israel-boikottipäätöksen “ihmisoikeuslinjaukseksi”, mutta toteutus paljastaa sen onttouden: valiko
      Tampere
      95
      874
    5. Miltä se tuntui

      Miltä se tuntui, kun ymmärsit minun ikävöineen sinua?
      Ikävä
      78
      851
    6. Minkä biisin omisit sun kaivatulle?

      Pieni perustelu olisi kiva. ❤️
      Ikävä
      50
      842
    7. Asentajako putosi radiomastosta

      https://www.is.fi/tampereen-seutu/art-2000011707236.html Ihminen on kuollut pudottuaan radiomastosta Tampereen Teiskoss
      Tampere
      44
      842
    8. Yöllinen autolla kaahari Heinolan seudulla

      Asukkaita häiriköivän nuoren herran autokaahaus keskustelu poistettu, onko jokin hyvävelijärjestelmä käytössä ?
      Heinola
      129
      835
    9. Onko kaivattusi

      seksuaalisesti vetovoimaisin ihminen jonka olet ikinä tavannut?
      Ikävä
      41
      823
    10. Haikeaa miten kaikki meni

      Ei ole rohkeutta enää nähdä. Koska pelkään, että haavat aukeaa. Ikävä on silti, vaikka en vastannut...tiedät mihin.
      Ikävä
      56
      817
    Aihe