MODEDNIA SOLUASUNTO ASUMISTA LAHDEN YDINKESKUSTASSA VAPAUTUMASSA ERI KOKOISIA HUONEITA SINULLEKIN !

MODERNIA SOLUASUNTOJA LAHDESSA
Vuokrattavana modernia soluasuntoja Lahden ydinkeskustassa.

Aleksanterinkadun ja Vesijärvenkatu 18 kulmauksessa, Lahden kaupungin ydinkeskustassa, SOKOS ja TRIO vieressä.

Täysin remontoitu soluasunto, uutta vastaavat, viihtyisät huoneet.

Huoneen ikkunasta avautuu näkymä Aleksanterinkadun puolelle

Täysin uusi keittiö ja ruokailutila, kaikki keittiön koneet ja astiastot, sijaitsee keskellä huoneistoa, josta pääsee suoraan jokaisen omaan huoneeseen, WC/pesu tiloihin ja eteiseen.

Yhteisiä tiloja on 22 m2.

Kaikkiaan 67m2 asunnossa on 4H, Keittiö, Kph ja juuri uusittu lasitettu parveke.

1 huoneessa asuu aina 1 henkilö.

8 m2 huone 295,00 vapautuu 28,02.2021

11 m2 huone 359,00 vapautuu 10.02.2021

14 m2 huone 385,00 vapautuu 31.03.2021

20 m2 huone 385,00 vapautuu 31.03.2021 toisessa osakkeessa, sama talo

Vesi 20€/hlö
Sähkö 10€/kk

Vuokrasopimuksen pituus sovitaan sopimusta tehdessä, mielellään kuitenkin vähintään vuosi.

Vuokratakuu 2 kk, luottotiedot kunnossa.

Taloyhtiössä on ylimmässä kerroksessa Penthouse tyyppinen saunaosasto, vilvoittelutilat, kylmävarasto, pyörävarasto ja muut varastotilat.

Keittiökalusteet ja kaikki koneet ovat uusia, astianpesukone, Jenkki -jääkaappipakastin, induktio hella, uuni, mikroaaltouuni, tiskikaapisto, kahvin- ja vedenkeitin, leivänpaahdin, kahvikupit, lautaset, lasit ym.

Keittiössä on valmiina iso pöytä ja tuolit.

Huoneeseen saa tarvittaessa runkopatja vuoteen.

Kylpyhuoneessa on uusi Rosenlewin pyykinpesukone käytössänne,
samoin uusi pölypussiton pölynimuri.

Laminaattilattiat kaikissa huoneissa, uudet hiljaiset tehokkaasti ääntä eristävät 65 desibelin äänieristeovet, jokaisen saa oman huoneen oven lukkkoon uudella Abloyn Yale numerokoodi-lukko näppäimistöllä, katot ja seinät juuri maalatut, Inarian peilikaapistot ja kiinteät verkkovirralla toimivat palovaroittimet jokaisessa makuuhuoneessa.

Oma vuokrasopimus tehdään jokaiselle erikseen, jolloin jokaisella vuokralaisella on parhaat mahdollisuudet saada kulloinkin parhaat edut esim. Kelalta.

Vuokrasopimus tehdään kätevästi netissä www.vuokranmaksu.fi palvelussa.

Teemme pitkäjännitteistä ja luotettavaa yksityistä asunnonvuokrausta ympäri Suomea vuodesta 1972 alkaen mm Lahti, Tampere, Helsinki, Seinäjoki ja Alavus.

Tiedustelut ja näyttö: soita! Seppo Miettinen Puh. 0400284649

0

183

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. Riikan perintö: ennätysvelka, ennätystyöttömyys ja ennätysverotus

        Tavallisen keskituloisen suomalaisen verotus on kireintä vuosikymmeniin, ja ensi vuonna palkansaajien käteen jää vieläki
        Maailman menoa
        67
        2704
      2. Sannalta jälleen fiksu lausunto johtamisesta

        "I used to think the best argument would win – but real leadership means listening, understanding where people come from
        Maailman menoa
        75
        2298
      3. Riikka se runnoo työttömyyttä lisää

        Menkää töihin! "15–74-vuotiaiden työttömyysasteen trendiluku oli lokakuussa 10,3 prosenttia. Työttömiä oli yhteensä 276
        Maailman menoa
        75
        2148
      4. Riikka Purra on ihana, jämpti

        Hän yrittää saada Suomen taas kuntoon. Sanoo asiat suoraan, eikä piiloudu kapulakielen taakse. Riikan kaltaisia päättä
        Maailman menoa
        2
        2035
      5. Sorsa: kuvaputki - Lipponen: kaasuputki - Marin: ryppyputki

        Nuo kolme demaria ovat poikkeuksia Suomen poliittisessa historiassa. Ovat ainoita, jotka ovat kyenneet nostamaan puolue
        9
        1412
      6. Mies, näen sinua hetken

        ja olet mielessä ikuisuuden. Toisia näen ikuisuuden ja he eivät jää mieleen hetkeksikään. Muistan jokaisen kohtaamisen
        Ikävä
        5
        1354
      7. Mitä ajattelet

        Siitä henkilöstä jota kaipaat? Sana vapaa!
        Ikävä
        76
        1067
      8. Mitä eniten haluat

        Kaivatustasi.
        Ikävä
        64
        986
      9. No miten meni?

        Onko voittaja olo? Tunnetko onnistumisen riemua? Vastasiko lopputulos odotuksia? Kauaksi ajettu 😘
        Ikävä
        114
        965
      10. Taas alkoi soidinmenot.

        Ja historia toistaa itseään. Myönnän, että on varmasti semmoinen, mikä sinulle sopii. Innokas ja päällekäyvä eikä tuppis
        Ikävä
        8
        960
      Aihe