Ystävättärien vankina 20

Anonyymi

Ritva katsoi anelevasti silmiini ja totesin että kyllä vain, kolmas saakin ottaa löysemmin mutta tulevaisuudessa pääsee kaikista ankarimpiin hoitoihin.
Mutta juuh nyt kun sinulle asti ei riitä nälkäisiä heppoja pääset itse lutkuttamaan ja muihin poikkeaviin toimiuksiin, marke kulta tulisitko nostamaan tämän kolmannen niin että se voi lutkuttaa emman kalun kuiviin?, toki miss dominatrix asetetaan vain, nostimme ritvan alas ja sidoimme hänet gynetuolin kaltaiseen telineeseen josta hänen on helpompi imeä ja tarvittaessa nussia.
Kun emman elimet emätintään lukuun-ottamatta olivat imun kohteena ja Karita panon ja sähköstimuloinin kohteena, katselin koko komeutta jopa hiukan kadehtien, oi marketta laitappas ritvalle ja emmalle vibraattori ja sähköstimulointi laitteet niin koko komeus onkin valmista, selvä miss dominatrix minäpä teen sen, hyvä sitten voinkin mennä ulos savukoimaan ja tule ulos kun saat tehtyä työsi ja niin ritvalle ja karitalla utareet lypsimiin ja kaikkien tehot täysille niin saavat kärvistellä pari tuntia, O.k dominatrix minä teen sen ja tulen perässä.
Menin ulos ja sytytin savukkeen ja kuuntelin kuinka tallin uumenista kantautui nautinnollista voihkintaa ja paikoin tuskan valitusta, juuri kun olin istunut piha keinuun saapui markettakin pihalle ja tuli luokseni, mitä miss dominatrix tahtoo seuraavaksi kun lehmät ovat nyt imetettävänä ja stimuloitavana, armahtaa olet koko päivät hieroskellut pillua ja housun etumuksesi on näemmä läpi märkä päivän valossa katsottuna, kyllä,kyllä dominatrix en kestä kun en voi ottaa osaa lutkien saamaan käsittelyyn armahda ja anna minun nauttia suuresta kalustasi, hyvä on mutta mistä että imet pohjia myöten näin alkuun, se,selvä mi,,minä imen.
Nousin ylös ja riisuin esiliinan ja marke auttoi mekon helman nostamisessa että kalu saataisiin esille, kun elimeni oli täysin esillä istahdin takaisin ja marke polvistui eteeni ja aloitti käsketyn, alkuun hänen oli helppoa imeä syvä kurkku taktikalla mutta erektion kehittyessä tahti vain hidastui hidastamistaan, mikä on niin vaikeaa kun täytyy sekuntteja laskea koska penis on pohjassa?, miss dominatrix teidän teidän pe,penis on liian suuri se e,ei mahdu kurkkuuni, ja sehän mahtuu tunkeutumalla saatanan narttu, jos imu ei onnistu niin kyllä tunkeutuminen onnistuu, otin kaksin käsin marken niskoita kiinni ja aloin työntyä joka sai tytön holtittomasti sätkimään mutta työntöjä ei useaa tarvittu kun tunsin vapauttavan tunteen alkavan, mmnpphhg glubsglup uummnph, marke ei etes niellyt vaan spermat menivät omalla paineellaan hänen mahaansa, ja vielä pitäisi sisäänsä saada eikä imeytyä saa?.
Anteeksi miss dominatrix tämä ei toistu olkaa hyvä ja käykää selällenne niin ratsastan vaikka mikä olisi, hyvä ja ratsastakkin kunnolla muuten pääset 4 :ksi lehmäksi ja kaikkein kivuliaimpaan hoitoon mitä kuvitella voi, mmnh selvä mutta rentoutukaa ja nauttikaa miss dominatrix,
Asetuttuani selälleen marke aukaisi selailuksensa ja tunsi kaluni emättimeensä koko tyttö aivan tärähti kun hän istuutui koko painollaan päälleni ja sitten se alkoi, taukoamaton ratsastus hän teki tätä liki puoli tuntia piittaamatta vaikka sain peräti kolme orgasmia, kun neljäs syöksyi hänen sisäänsä marketta lopetti,
Nooh joudunko lehmäksi vai vieläkö olen avustava hoitsu?, vielä olet mutta nyt kun teki näin hyvää meitähän kahvit ja tule niiden tippumista odotellen takaisin niin voin antaa vielä jotain, ok miss dominatrix minä keitän kahvit, ja markettan mentyä keitto puuhiin kävin vilkaisemassa lehmiä,varsat olivat jo menettäneet mielenkiintonsa ja olivat palanneet omiin karsinoihinsa, enää vain viimeisenä ollut Ritva kärvisteli orgasmista toiseen muitten jo uuvuttua joten sammutin sähköstimulointi laitteet ja lypsykoneet, olkoot saavat huilata hetken ennenkuin siirrytään seuraavaan vaiheeseen, tultuani takaisin piha keinulle tuli markettakin pian kahvitarjottimen kanssa takaisin..

1

1850

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Iso peukku tälle sekavalle tarinalle.. hieman on välillä vaikeuksia seurata että mitä tehdään kenellekin ja kuka/mikä tekee..

    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Päivän Riikka: polttoöljyn hinta räjähti

      Näyttää tuo putinismi ilmenevän persuissa myös Suomen yrittäjien kampittamisena. Polttoöljy on se katalyytti, joka pitää
      Maailman menoa
      44
      2239
    2. Mökkejä ostellaan nyt ihan hulluna!

      Tyypilliset lainamäärät on yli 500 000€ mökkejä ostellessa eli erityisesti tuollaiset miljoonamökit on nyt suomalaisten
      Maailman menoa
      67
      2121
    3. Helsingin yllä valopalloja

      https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/1508be00-28c9-4156-83dc-0be5e7aa3066 "Helsingin taivaalla lensi lauantaina puolen yön
      Sinkut
      121
      1960
    4. HÄLYYTYS!!

      Ukraina se hyökkää jo Suomen maaperälle. https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/645b83ce-e074-4f00-8b99-245d01b38a36
      NATO
      394
      1714
    5. Kovasti on hävittäjiä ilmassa. Nytkö se alkoi?

      Onko nyt sota ?? `Vai harjoituksiako vain? Hävittäjät pörrää kovasti.
      Kouvola
      104
      1665
    6. Helsingin yllä lensi yöllä jotain outoa puolen yön aikaan valopalloja

      Poliisi on saanut tapauksesta yhden havaintoilmoituksen. Valopalloja oli noin parikymmentä ILtalehdessä on video tapah
      Maailman menoa
      124
      1494
    7. Riikka runnoo: polttoöljyn hinta nousi maaliskuussa 40 prosenttia

      Onko irvistelijällä sakset hävinneet, vai miksei osaa leikata polttoaineiden hintaa kansalaisten kukkarolle sopivalle ta
      Maailman menoa
      0
      1390
    8. Millainen on naisellinen nainen

      Nyt kun taas mennään keikkuen kesään, niin millainen nainen on naisellinen? Pukeutuminen, olemus, puhetapa, jne. Vilma n
      Sinkut
      182
      1112
    9. Raamatullinen kaste

      Seurakunnassamme kastettiin mm eräs muslimi, joka oli tullut uskoon. Hän oli ollut Suomessa viitisen vuotta. Hän oli lu
      Kaste
      53
      977
    10. Mitkä asiat kaivatun ajattelussa

      Ihmetyttävät? Mikä on tullut yllätyksenä?
      Ikävä
      75
      945
    Aihe