Psykologia,JNS

Heipä hei! Onko muita joensuun psykologian pääsykokeisiin lukevia? Itse ajattelin lähettää hakupaperit tänään. Molemmat kirjat on melkein luettu kerran läpi... Pitäs vissiin lukee enemmän. Mitenkäs muilla?
2373
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

...täältä ainakin yksi. Miltäs kirjat tuntuu? Mulla alkaa toi motivaatio kirjanen pikkusen tympiä... Mut ei kai se auta kun jaksaa vaan.

Äänestä
  • Kirjat osittain luettu.Pieni hidaste se,että toisesta silmästä meni näkö tässä vähän aikaa sitten mutta eiköhän sitä yhdelläkin pärjää kun ei vaan oksettais koko ajan..

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


..... kirjoitti:

Heipä hei! Onko muita joensuun psykologian pääsykokeisiin lukevia? Itse ajattelin lähettää hakupaperit tänään. Molemmat kirjat on melkein luettu kerran läpi... Pitäs vissiin lukee enemmän. Mitenkäs muilla?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu