Nonniin! Nyt mä sanoin sen MICHAEL JACKSON!
Kauankohan menee, ennen kuin tämä viesti poistetaan? Näkyy aina häviävän jonnekkin saharaan nämä viestit, joissa herran nimi mainitaan =D
Taitaa sheriffinä olla joku fanipoika.
Mielipide: Syyllinen!
Kauankohan menee, ennen kuin tämä viesti poistetaan? Näkyy aina häviävän jonnekkin saharaan nämä viestit, joissa herran nimi mainitaan =D
Taitaa sheriffinä olla joku fanipoika.
Mielipide: Syyllinen!
Vastaukset 4
Vanhimmat
Miksi luulet hänen olevan syyllinen? Perustele.
Ja tiedätkö miksi nämä viestit aina häviävät täältä? Koska Musiikki-osastossa on erillinen palsta Michael Jacksonille!
Ai! Ne on "piilotettu" sinne nykyään? Ihmettelinkin kun täällä on niin hiljaista tästä asiasta.
Perustelen mielipiteeni lehtien teksteistä ja televisio-ohjelmista kuulemaani, eipä sen kummempaa. Johtopäätökseni olen tehnyt, oli se sitten oikea tai väärä!
OK, olet oikeutettu mielipiteeseesi. Minä olen täysin eri mieltä koska olen lukenut muitakin kuin noita myydyimpiä lehtiä ja lukenut oikeuden tapahtumista transcripteja, mutta kunnioitan näkökantaasi vaikka se onkin väärä. ;)
michael jackson on ihan hullu! se on ihan kauheen näkönenkin ku se on käyny niin monissa leikkauksissa. kattokaa esimerkiksi sen nenää,jos siihen koskisi sormellakaan ,niin sehän tippus! joo mä häippäsen ku tää aihe ei oikeen kiinnosta!!!!!!! ei pahalla!