Tontin hinta Töysässä

Mitä tarjoaisitte 1200 neliömetrin tontista Töysässä. Tilalla on vaatimaton asuinrakennus ynnä muita rakennuksia. Tontti on tien varressa lähellä kirkkoa eikä ole Keskisellekään pitkä matka. Rakennuksille ei oikein voi arvoa laskea.
1136
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

On myytävänä myöskin henkilöauto, Lada 4 D Samara
1500i vm. 1995.
Nämä molemmat, sekä tontti että auto ovat myynnissä perikunnalla.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Myyjä kirjoitti:

Mitä tarjoaisitte 1200 neliömetrin tontista Töysässä. Tilalla on vaatimaton asuinrakennus ynnä muita rakennuksia. Tontti on tien varressa lähellä kirkkoa eikä ole Keskisellekään pitkä matka. Rakennuksille ei oikein voi arvoa laskea.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu