Ku pelaan jotain pelii vaikka esim matrixii heti ku pistan sen paalle tietokone sammuu ja käynnistyy uudellee mistä johtuu?
Ongelma!
4
222
Vastaukset
- tiedän!
yksin kertasesti sa laitoit sen pois päältä ja takas tai:teijän kone on p.a.s.k.a.
- jjj
Miten se laitetaa paalle
jjj kirjoitti:
Miten se laitetaa paalle
No ei toi kyl oo mikään paras kone. Eikö se näytä minkään näköstä virheilmotusta. Näyttiksen ajurien päivitys?
- jee
lammas-jr kirjoitti:
No ei toi kyl oo mikään paras kone. Eikö se näytä minkään näköstä virheilmotusta. Näyttiksen ajurien päivitys?
ei sil prossulla niin pal välii oo... kaveri osti pakettikoneen siin oli paketissa et AMD ATHLON 64 3500 ja siin alapuolella ihan pienellä jotain ati radeon 6000 SE... tai sinnepäin. sulla on vaan vitun paska näyttis
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
No nytkö tuli lähtö Orpolle?
Pieniä oli Marinin aamupalasilakat joulukaloiksi vrt. Orpon 35 miljoonan euron kähmintä johonkin Vapaavuoren urheiluhall2361825- 1861591
Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä451202Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad50932- 14760
Miksi Lapset kiusaa yöllä
Miksi Lapset kiusaa yöllä ihmisiä? Miksi vanhemmat antaa tämän tapahtua? Eikö ne huomaa ettei lapset ole kotona vai eivä30741Sama ransetti taas!
Keikkui tällä kertaa Honkavaaran tien varressa muutaman sadan metrin päässä Louhenkoskelta.. Otin rekisterin ylös ja ver21730- 38727
Viimeinen lankafest
Käykää viimeisessä lanka festissä. Ensivuonna sitä ei enää ole. Rahat on loppu. Harmi .23702Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..46627