tyhmä kysymys

elikkä mulla on vaan toi ryntää raitille peli. kun pelaa sitä vapaassa pelimuodossa. niin kasvaako ne lapset teineiksi vaan onko aina vaan lapsia ja käy koulua?
2203
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

...ne kasvaa aikuisiksi. Ryntaa raitissa ei oo teinejä eikä vahuksia.. (vanhuksist en oo ihan varma...)

Äänestä

sori,sori,sori väärää tietoo, siis nehän ei kasva ollenkaa, joo ne jää lapsiks sori,sorisorisorisori!!!!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


??? kirjoitti:

elikkä mulla on vaan toi ryntää raitille peli. kun pelaa sitä vapaassa pelimuodossa. niin kasvaako ne lapset teineiksi vaan onko aina vaan lapsia ja käy koulua?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu