Jumalauta että vituttaa! Minulla on melko uusi Samsungin äly-tv (QLED), joka kadottaa lähteen. Ensin siis lähetys pätkii ja sitten se kallis paska kadottaa lähteen! Olin jo yhteydessä kaapeli-tv-tarjoajaani DNA:han, joka ilmoitti, että sille ei ole tullut tietoa muilta asuinpaikkakunnaltani huonosta signaalista. Mielestäni vika ei ole myöskään kaapelissa, sillä se toimi vanhan tv:ni aikana moitteettomasti.
Ei enää ikinä Samsungia!
Anonyymi
1
89
Vastaukset
- Anonyymi
Laita antennipiuha kuntoon ja myös seinäpistoke. Helppo tietää että vika on sun omissa systeemeissä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Oletko kertonut jo muille tunteistasi?
Ystävillesi esimerkiksi? Minä en ole vielä kertonut kenellekään tästä meidän jutusta.733814Kesä, kesä!
Veikkaan, ettet juuri nyt ikävöi minua, ehket enää koskaan? Näkemättömyys on laimentanut tunteet, ja katselet iloisena k92041Miksi sanotaan että Suomella on suuri armeija, tykistö jne.
Asioita tarkemmin seuranneet tietävät että tuolla Ukrainassa palaa kuukaudessa sen verran mitä Suomella on kokonaisuudes2291365- 1351266
- 1121158
- 1121138
Miksi nuori ottaa hatkat? Rajut seuraukset: seksuaalinen hyväksikäyttö, väkivalta, huumeet...
Lastensuojelu on kriisissä ja nuorten ongelmat kasvussa Suomessa. Hatkaaminen tarkoittaa nuoren luvatta poistumista omil701050Shokki! Suuri seikkailu -kisassa todellinen jättiyllätys - Tämä muutos järkyttää varmasti monia!
No nyt on kyllä aikamoinen ylläri, peli todellakin kovenee…! Lue lisää: https://www.suomi24.fi/viihde/shokki-suuri-seik61005- 60984
- 35906