Seiskat taaitaaa jäädä kaupan hyllyyn, kun sillä on tuttu mannekiinipari. Palsanmäet valittavat nollatulojaan, ja kuitenkin ovat seiskan juhlavuoden mannekiineja, kannessa ,sisällä , tv mainoksissa , ulkomainoksissa ym, kyllä pitäis elää koronaajankin yli , ärsyttävät ihmisiä narinoineen. Seiskan mainokset menee suoraan roskiin,
Seiskan mannekiinit
12
99
Vastaukset
- Anonyymi
Ei ne mitään seiskan mannekiineja ole. Maisa Torpan avioliittosekoilut, Vesa Keskinen, Sampo ja Michelle Kaulanen on niitä.
- Anonyymi
Sara Sieppi unohtui...
- Anonyymi
Samoin kuin itsekin nariset toisten tuloista ja tekemisistä joka aloituksessa ja aiheessa. Olet suoli24:n mannekiini.
- Anonyymi
Mitäs sitten? Et kuitenkaan tietysti koko roskalehteä osta.
- Anonyymi
Luetko sitten kaupassa noita seiskoja, kun noin hyvin tiedät Palsanmäkien asiat? Eihän niitä saa siellä ilmaiseksi lukea!!
- Anonyymi
Hyvävointisen näköisinä ovat , joten mihin tuloja olisi tarvittukaan .
- Anonyymi
Ihan hyvin silti tiedät tarkalleen palsanmäkien asiat, vaikka ei kiinnosta, mutta kiinnostaa sittenkin, että pitää tulla tänne vollottamaan.
- Anonyymi
Heli on kaunis, ja Aki on miesten mies.
- Anonyymi
Taasko iski suomalaisen perisynti, KATEUS?
- Anonyymi
Onks Aki palsanmäelle Johanna niminen tytär ensimmäisestä aviomiitlsta nukyisin loukasmäki
- Anonyymi
Pipoloukasmäki?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Pipoloukasmäki?
Mitä, mitä? Kerro lissäää
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Tukalaa kuumuutta
Tietäisitpä vaan kuinka kuumana olen käynyt viime päivät. Eikä johdu helteestä, vaan sinusta. Mitäköhän taikoja olet teh432987Ensi kesänä
Näin kesän viimeisenä minuutteina ajattelen sinua. Olisiko seuraava kesä "meidän" kesä? Tänä vuonna ei onnistuttu, mutta612921- 422357
- 311853
Okei, myönnetään,
Oisit sä saanut ottaa ne housutkin pois, mutta ehkä joskus jossain toisaalla. 😘251709Anne Kukkohovin karmeat velat ovat Suomessa.
Lähtikö se siksi pois Suomesta ? Et on noin kar? mean suuret velat naisella olemassa721644- 481576
Mihin hävisi
Mihin hävisi asiallinen keskustelu tositapahtumista, vai pitikö jonkin Hannulle kateellisen näyttää typeryytensä771255- 361236
- 791070