Mitä tarkoittaa huumetelepatia? No se ei tarkoita sitä, että huumeilla voitaisiin avata telepaattinen yhteys ihmsiten välille.
Minä kerron miten huumeradio tehdään. Ajatellaampa vaikka, että Mannerheimintien kapakassa tai vaikka Kalliossa Helsingissä on töissä tarjoilija nimeltään Anu.
Anu istuu tiskin takana ja tutustuu vakioasiakkaisiin. Lopulta Anu pääsee vapaa-aikanaan jopa istumaan samoihin kapakanpöytiin asiakkaiden kanssa ja kutsuu heitä kotiinsa tai toisinpäin .
Anu tarjoilee joko tietäen tai tietämättömästi kavereilleen näitä huumeita. Joku pahaa aavistamaton saa Anun kotona näitä aineita päähänsä vaikka kahvin joukossa tai voileipään piilotettuna, onhan Anu sentään vieraanvarainen emäntä. no kohta kundi alkaa olla huumepöhnässä.
Anu antaa tietysti tujun annoksen senverran kovan, että ihminen ei kaikkea muista mitä Anun kanssa on puhuttu. Anu antaa selostuksen joka painuu alitajuntaan ja käy keskustelun manipuloitavan kohteen kanssa. Joidenkin aikojen kuluttua ihminen alkaa muistaa vaistomaisesti Anun kanssa käytyä keskustelua.
Keskustelu tuntuu kohteen mielestä niin aidolta, että hän saattaa jopa kuvitella keskustelevansa Anun kanssa. Hän menee Anun luo ja kysyy käytiinkä tällainen keskustelu telepaattisesti ja Anu vastaa tottakai ja kertoo muitakin asioita hänestä joita on saanut huumepöhnäisessä keskustelussa tietää mutta tästäkään ei manipuloitu muista mitään. Näin Anu on vakuuttanut ihmisen telepaattisista kyvyistään. Nyt Anu pystyy hallitsemaan tätä harhaan johdettua raukkaa ties kuinka pitkään. Mitä huumausainetta tähän voi käytää en kerro tarkemmin.
Monissa tapauksissa ihminen joutu psykoosiin ja hän saa lääkityksen. Lopettamalla lääkityksen kohde voi joskus päästä selville miten radio on hänen päähänsä tehty ja kuka on tehnyt ja muuta tarpeellista tietoa voi saada tällä tavalla.
Huumetelepatia.
Anonyymi
0
58
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
SDP jo 100 % suositumpi kuin persut
Kertoo Hesarin uusin kannatuskysely. Demareiden kannatus on miltei tuplat verrattuna persuihinl. Suomen kansa ei selväst25014371Valtavasti suomalaisia asunnottomina, mutta ei yhtään somalia
tai muuta kehitysmaalaista. Mites tässä näin kävi? Tiedän hyvin, että esim. somaleita lentää ulos mm. Hekan asunnoista,1483857PS ylivoimainen nousija myös HS:n gallupissa, SDP laskee taas
https://www.verkkouutiset.fi/a/hs-gallup-sdpn-suosio-laskee-ps-nousussa/#0a7d2507 Ylivoimainen viime kuukausien nousija1283732Kovia syytöksiä Stefan Thermaninsta.
Jättänyt taas maksamatta kohuliikemies, hupparit ja muita ostamiaan tavaroita. On soiteltu liikkeestä ja Stefan iskenyt1661529Totuuspuolueen johtaja Jaana "prinsessa Leia" Kavonius on vangittu
Kavonius määrättiin jo keväällä 2024 poissaolevana vangittavaksi todennäköisin syin epäiltynä 13 vainoamisesta ja 24 kun3701484En minä kyllä enää odota sinua
Olet siellä sen harmaan kanssa. Niin, annoit minun nähdä lämpimät tunteesi siitä huolimatta. Se merkitsi kyllä paljon. O181471Jos joku luulee että kaikki käy
Sanon vain tämän. Minun kanssani ei neuvotella. Minun kanssani eletään tasavertaisesti. Jos se on liikaa, niin ovi rinn491286Ei ole rohkeutta tulla jututtamaan
Voidaan me nähdä ja tervehtiä, sitäkin harvoin, mutta iso kynnys on edes mennä lähelle ja kysyä kuulumisia. Ymmärrät var81071Sakin hivutus - ilmiö
Miten tuollainen tuollainen ilmiö kuin ”sakin hivutus” syntyy? Mitä syitä ilmiön syntymiseen tarvitaan? Onko sakissa jok45948En pystynyt vaan vastaamaan...
Kaikki on ihan solmussa eikä ole voimia alkaa ratkaista naisena 😔103819