Siinä se lyhyesti. Ilmeisesti paljon koulutuksia ja myös kokemusta mutta muualla sain vain vastauksen hyvännäköinen kissa yms. Haluisin tietää, millainen ihmisenä (ulkonäöllä ei minulle väliä), jos aloitan hänen etäjumpat tai -valmennuksen?!?!
Elina Finning /liikunta-ala, onko tuttu?
Anonyymi
153214
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 15
Vanhimmat
Olen ollut hänen ryhmäliikuntatunneilla. Todella pätevä ja energinen ohjaaja. Ei mitään käsitystä, millainen ihmisenä.
En missään nimessä suosittele.
Eikä ketään suositella sinulle
Vaikka kuinka olisi koulutuksia niin kokonaisuus ratkaisee.
Ketä kiinnostaa
Pätevä valmentaja, antaa paljon vinkkejä ja ohjeita kuinka edistää omaa tekemistä.
Avoin ja iloinen, nykyään vaikuttaa myös OnlyFans :n puolella.
Suosittelen!!
Eiii ole enää onlyfansissa. Harmi. Yks niistä harvoista, kenen kuvista ja videoista olisin voinut maksaa. Noo, jos ei raha kelpaa niin ei sitten.
Erinomainen. Ensimmäinen kahvakuulaohjaaja, joka osasi oikeasti kertoa kahvakuulailun tekniikasta.
Miten sitä viskotaan ympäriinsä 😅🤣
Silleinkö sinä kahvakuulalla treenaat?
Vanha keskustelu mutta nyt olen näistä ryhmäliikunnoista innostunut ja tutkinut myös ohjaajia. Oon ehtinyt käydä parilla Elinan tunnilla, ja voin sanoa, että erittäin ammattitaitoinen. Parhaita tai paras, ketä Jyväskylästä voit löytää. Oon tosin ymmärtänyt, että lasten ohjaajana (vieläkin) parempi.
Minäkin olen pitänyt Elinasta ja hänen tunneistaan.
Sanotaanko niitä nykyisin tunneiksi?
No mitä sitten
Aivan ihana! Minulla tosin kokemusta vain siitä, että hän ohjaa jumpissa lapsiani, mutta lasten kanssa ainakin todella mahtava persoona - huolehtivainen, positiivinen, innostava ja lämmin.