cosworth

Onko tampereen seudulla ketään ihmistä, joka osais fiksata mun cosworthin jarrut, ja lievän käynithäiriön?? Minulla on Cossu, mikä paloi nokasta ja jarrujen tehostus ei toimi. myös johdotuksista olisi kiva saada kaavio.
Kaikki Kossu miehet ja muutkin innokkaat fordistit vastailkaa!!!!
51000
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat
  • en löytänyt ko. sivuja, oliko osoiteet varmasti kirjoitettu oikein?!....

    Äänestä

  • cos4 kirjoitti:

    en löytänyt ko. sivuja, oliko osoiteet varmasti kirjoitettu oikein?!....

    kyl ne ainakin mulla lataa ctrl c ja ctrl v ............ kokeiles uusiks!

    Äänestä

Työnnät paskasi mereen. Kaikki alle 200.000 markan romut pois liikenteestä.

80-luvun autot pitäisi romuttaa = )

Äänestä
  • Kumminkin ajelet jollain kasikytluvun teinicorollalla ja pyydät isukilta perjantaisin bensarahaa et pääsee ajeleen ryppyreikärallia!!!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


cos4 kirjoitti:

Onko tampereen seudulla ketään ihmistä, joka osais fiksata mun cosworthin jarrut, ja lievän käynithäiriön?? Minulla on Cossu, mikä paloi nokasta ja jarrujen tehostus ei toimi. myös johdotuksista olisi kiva saada kaavio.
Kaikki Kossu miehet ja muutkin innokkaat fordistit vastailkaa!!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu