Konepeltikin rämisee ku mopoautossa!!??
Ketä idiootti ajaa muuminpään näkösellä autolla!!???
Anonyymi
5
290
Vastaukset
- Anonyymi
Kyllä sinun pitäisi jo osata kirjoittaa suomea jos mopoautot ovat noin tuttuja.
- Anonyymi
Varmasti sellainen, jolla on pronominit jo hallussa.
- Anonyymi
Ajaahan monet jopa Toyotalla, eli ei se Nissanilla ajaminen siitä mitenkään poikkea.
- Anonyymi
Kuka idiootti käyttää kuka-pronominin partitiivimuotoa silloin kun sanaa pitäisi käyttää perusmuodossaan tai korkeintaan monikossa. Yök!
- Anonyymi
Varmaan ihan hyvä kauppakassi. Kai sinne takapoksiin mahtuu pari "mäyräkoiraa".
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
YLE Äänekosken kaupunginjohtaja saa ankaraa arvostelua
Kaupungin johtaja saa ankaraa kritiikkiä äkkiväärästä henkilöstöjohtamisestaan. Uusin häirintäilmoitus päivätty 15 kesä881755Euroopan lämpöennätys, 48,8, astetta, on mitattu Italian Sisiliassa
Joko hitaampikin ymmärtää. Se on aivan liikaa. Ilmastonmuutos on totta Euroopassakin.2731638Asiakas iski kaupassa varastelua tehneen kanveesiin.
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/33a85463-e4d5-45ed-8014-db51fe8079ec Oikein. Näin sitä pitää. Kyllä kaupoissa valtava2881416Martina lähdössä Ibizalle
Eikä Eskokaan tiennyt matkasta. Nyt ollaan jännän äärellä.1731330- 57935
- 50908
- 66894
Jos ei tiedä mitä toisesta haluaa
Älä missään nimessä anna mitään merkkejä kiinnostuksesta. Ole haluamatta mitään. Täytyy ajatella toistakin. Ei kukaan em67889Miksi mies tuntee näin?
Eli olen mies ja ihastuin naiseen. Tykkään hänestä ja koskaan hän ei ole ollut minulle ilkeä. Silti ajoittain tunnen kui40881Se nainen näyttää hyvältä vaikka painaisi 150kg
parempi vaan jos on vähän muhkeammassa kunnossa 🤤48848