Vectra C Facelift ?

Autobildissä oli jo yksi kuva uudesta Vectra C:n facelift mallista. Onko kellään tietoa mistä löytyisi parempia kuvia, markkinoille tulopäivää tai vaikuttaa uusi malli nykyiseen hintatasoon ?
21031
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Paremmista kuvista ei ole tietoa mutta Metroautossa kertoivat, että uusi Zafira olisi syksyllä tulossa kauppoihin ja sitä seuraa sitten Facelift C Vectran lanseeraus loppuvuotena tai 2006 alkupuolella.

Äänestä

Facelift-malli on vuoden 2006 malli ja tulee loppuvuodesta Suomeen. Koska yksityisen ei kannata marras- joulukuussa uutta autoa käyttöön ottaa, siirtyy käyttöönotto järkisyistä vuoden 2006 puolelle.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tuleva C - mies? kirjoitti:

Autobildissä oli jo yksi kuva uudesta Vectra C:n facelift mallista. Onko kellään tietoa mistä löytyisi parempia kuvia, markkinoille tulopäivää tai vaikuttaa uusi malli nykyiseen hintatasoon ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu