Nokia päivitykset

Nokian sivuilla on nokian 3650 puhelimeen päivityksiä. Kun niitä sitten yrittää ladata niin tulee teksti "laitetta ei ole yhdistetty tietokoneeseen"

Kun eihän 3650 kännykkään edes saa mitään johtoa. Yritin bluetoothilla.

Mitä pitäs tehdä?
2185
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Menepä Mokia -palstalle...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


NOKIA3650 kirjoitti:

Nokian sivuilla on nokian 3650 puhelimeen päivityksiä. Kun niitä sitten yrittää ladata niin tulee teksti "laitetta ei ole yhdistetty tietokoneeseen"

Kun eihän 3650 kännykkään edes saa mitään johtoa. Yritin bluetoothilla.

Mitä pitäs tehdä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu