Eka kerta!

moi!
täytän toukokuussa 14vuotta.
mä ja mun poikaystävä ollaan jo mietitty että alotetaanko jo "seksi elämä"??
mua jännittä eka kerta, joten voisko joku kertoo mulle miten se on "helpointa"? ja mistä oon varma mahtuuko se mun sisään ja sillaij! kiitos paljon.
122499
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

Niin unohda koko juttu.

Äänestä

Oletko ihan varma....Olet vielä liian nuori voi vahingoittaa itseäsi.Minu mielestä sinulla ei ole mtään kiirettä seksi elämääm.Kun on vielä nuori nii kannattaa nautti siitä.Olen itse todella surullinen että menetin liian aikaisin kun olin niin tyhmä...EI KANNATA

Äänestä
  • kiitos paljon vastauksesta! kyllä mä vielä mietin! :)

    Äänestä

ja kohta sitten itketään kun lapsi tulossa ja maailma sekasin. kun et kerran tuon enempää tiedä niin parempi että odottelet vielä noin kolme vuotta...

Äänestä

www.sekstari.fi

Tuolla kerrotaan. Voit vaikka lukea niitä artikkeleita.

Äänestä

pienikin epäröinti tarkoittaa,ettet ole valmis ja ikäsi muutenkin on vähän turhan alhainen

Äänestä

älä vaan nyt! olet 14, se on liian vähän. Mieti asiaa ennenkuin sinä ja poikaystäväsi olette varmoja. keksikää jotain muuta, esim. pussailua.. :)

Äänestä
  • kiitos paljon vastauksista!! :)
    meijän on syytä vielä miettiä...
    ehkä se pussailu :) on toistaseks hyvä :D

    Äänestä

  • 14v kirjoitti:

    kiitos paljon vastauksista!! :)
    meijän on syytä vielä miettiä...
    ehkä se pussailu :) on toistaseks hyvä :D

    Taidat olla tosi fiksu 14w kun ymmärrät harkita asiaa! Ei ei ei, vielä pitkään aikaan. Kyllä sie ehdit sen ekan kerran kokea myöhemmin ja silloin osaat siitä nauttia paljon enemmän. Voittehan te toisianne helliä vaikka muutenkin.

    Äänestä

Mitä sä tyttö kulta oikein puhut!!!

14 vuotta vanha ja sänkyyn?!
Sähän oot vielä kakara! Ei pahalla mutta ei tossa iässä vielä edes unelmoida sänkyyn menosta! Tolloin leikitään vielä hippaa suurin piirtein! Ajattele vähä mitä oot tekemäs ja kysy edes äitis mielipidettä, toi on hei aika iso juttu!!!

Äänestä
  • Elämää ei sovi hukata.

    Äänestä

  • zibaduu kirjoitti:

    Elämää ei sovi hukata.

    Seksiasiat kuuluvat myöhempään ikävaiheeseen (täysikäisille).

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


14w. kirjoitti:

moi!
täytän toukokuussa 14vuotta.
mä ja mun poikaystävä ollaan jo mietitty että alotetaanko jo "seksi elämä"??
mua jännittä eka kerta, joten voisko joku kertoo mulle miten se on "helpointa"? ja mistä oon varma mahtuuko se mun sisään ja sillaij! kiitos paljon.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu