tekniikan vaihto

Haluaisin tietää että onko kuinka hankala vaihtaa tekniikka vakio wolkkarista vw golf 1.6 nuhapumpusta.. tarkotuksena olis saada rakennettua siitä g60! ja mitä kaikkea siihen pitää vaihtaa? että se menis sitte muutoskatsastuksen läpi!??
3211
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

MInkä ikäinen autosi on?

Äänestä
  • Golffini on 89! ja tekniikan laitan saman ikäisestä g60 wolskusta!

    Äänestä

  • Gunner kirjoitti:

    Golffini on 89! ja tekniikan laitan saman ikäisestä g60 wolskusta!

    www.ffp-motorsport.com ja sieltä valitset ylälaidasta tuning text

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Gunner kirjoitti:

Haluaisin tietää että onko kuinka hankala vaihtaa tekniikka vakio wolkkarista vw golf 1.6 nuhapumpusta.. tarkotuksena olis saada rakennettua siitä g60! ja mitä kaikkea siihen pitää vaihtaa? että se menis sitte muutoskatsastuksen läpi!??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu