You tubessa useita videoita viime päiviltä. Näkyy olevan jonkun verran porukkaa paikalla, mutta huomattavasti vähemmän kuin yleensä. Kauppoja ja ravintoloita suljettu, mutta joitakin kuitenkin avoinna.
Ainakin vuokrattavat ja myytävät asunnot vaikuttavat olevan ihan entisissä korkeissa hinnoissa. Uskovat ilmeisesti parempien aikojen kkoittavan tuota pikaa. Hotellien hintataso myös entisellään.
Kellä ikävä pto Cruziin
6
255
Vastaukset
- Anonyymi
Ei kellään. Me dynaamiset ja varakkaat nuoret miehet valitsemme Inglesin. Aurinkoa ja kuumia miehiä dyyneillä on ihan parasta.
- Anonyymi
Onpa tosiaan ajankohtaisia videoita, tosi kivoja.
- Anonyymi
Homoporno on kivaa. Siksi katselen sitä kokoajan.
Terv Antique - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Homoporno on kivaa. Siksi katselen sitä kokoajan.
Terv AntiqueOnpa varsinainen järjen riemuvoitto tuo vastaus.Tässä oli tarkoitus puhua ajankohtaisista you tube videoista pto Cruzista.
Mutta jatkakaa ihan rauhassa homohöpöttelyjänne, mutta kuinka noita samoja juttuja jaksatte loputtomiin jauhaa? Hauskaa vissiin?Vaihtakaa välillä levyä, - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Onpa varsinainen järjen riemuvoitto tuo vastaus.Tässä oli tarkoitus puhua ajankohtaisista you tube videoista pto Cruzista.
Mutta jatkakaa ihan rauhassa homohöpöttelyjänne, mutta kuinka noita samoja juttuja jaksatte loputtomiin jauhaa? Hauskaa vissiin?Vaihtakaa välillä levyä,Kävin viimeksi palstalla joskus syksyllä, juu aivan samat homohöpöttelijät sekojuttuineen palstalla.Aina samat jutut.Ei mulla muuta.
Ap
Ketjusta on poistettu 10 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Toiselle puolikkaalleni
Sinulla ei taida olla kaikki nyt ihan hyvin? Minua itketti eilen kauheasti, sinunko itkuja itkin? Kyllä kaikki selviää j492298- 262073
Katu täyttyy askelista...
Hyvää sunnuntaita ja hyvää jatkoa jos näin...Vettä sataa, mutta hyvä vaan, ainakin kasveille.271495Näin susta unta
Teit siinä temppuja ja kurkit huomaanko. Niinkuin sun tarttis sitä epäillä. Öitä tuimalle!161434- 1211381
- 181065
Tiedätkö nainen sen tunteen
Kun toinen tulee jossain vastaan. Naama leviää hymyyn kuin hangonkeksi. Mulla on susta semmonen,tunne.71964Kauniit ihmiset ei ole sinkkuja, se on karu fakta
Ihmisessä on lähes poikkeuksetta aina jotain vikaa jos hän pysyy sinkkuna pitkään. Sori kun sanon tän näin suoraan, mut111925Mikset päästä irti ja hae apua
Mt ongelmiisi. En vaan voi ikinä enää luottaa sinuun, pelkään sinua ja toivon löytäväni jonkun muun. Rahaa sulla on saad78886Kristinusko - epätoivoinen yritys pelastaa ihmiset jumalalta
Ei ole mitään sellaista, mitä pitää "pelastua". Lukuun ottamatta tietysti ”jumalan” (sen ei jumalan, joka väittää oleva333873