Olen reipas 20v nuori mies.
Ongelmani on se, että sperma ei lennä kuten olen pornovideoissa nähnyt että sitä tulee runsaasti. Korkeintaan muutama tippa tulee jos runkkaan ja en tiiä onko ne vain ns. touhutippoja.
Penikseni pituus levossa on aika pieni varmaan n. 8-9 cm, mutta erektiossa n. 17 cm. Esinahka oli pitkään niin kireä, että oli vaikea saada sitä taakse. Noin 18 vuotiaana aloin vetämään sitä kunnolla taate vaikka jonkin verran se sattuikin. No siitä se on jonkin verran venynyt kun helpompi vetää taate esim pesua varten. Seisokissa se kuitenkin puristaa jonkin verran ja se tulee helposti kun vetää nahan taakse.
Kuitenkin näin nuorempana monta kertaa kuussa seksiunia, jotka olivat usein "märkiä" eli laukesin. Nykyään näen vähemmän niitä (ehkä joitakin kertoja vuodessa). Pääasiassa unessa mulla on kusihätä tai nään jonkun tyypin alasti ja mulla rupeaa sykkimään.
Mua mietityttää onko se normaalia, että multa tulee parhaimmillaan lusikallinen spermaa kun käyn paskalla / pyyhkisen yhteydessä? Mutta ei läheskään aina eikä mulla ole silloin stondista. Onkohan se normaalia säkkien tyhjenemistä samalla?
Mulla tulee yllättävän helposti stondis, riittää monesti joku tuhma ajatus tai pelkkä peniksen ajattelu. Ei taida sekään olla normaalia varsinkaan kun murrosikä mennyt jo ajat sitte?
Seksuaalisesta suuntautumisesta en ole täysin varma kun en ole ollut vielä kenenkäänkaa, mutta epäilen että olen biseksuaali. Koska molemmat sukupuolet kiinnostaa, ehkä hieman enemmän miehet (oman ikäiset ja hieman nuoremmat). Mutta kuitenkin naiset kiinnostaa jonkin verran.
Olisihan sitä kiva kokeilla kaverinkaa runkkaamista esimerkiksi. Mutta ei ole kavereita joilta kysyä.
Sperma ei lennä
7
1072
Vastaukset
- Anonyymi
Normaalia vanhenemista/aikuistumista se on. Ei kannata vertailla itseään pornotähtiin, ei kaikista ole pornotähdeksi.
- Anonyymi
Testaa satasenaidat takaperin juosten samalla.
- Anonyymi
Kysy jos tuolta löytyisi neuvoja näihin murheisiin:
https://nuortenexit.fi/ - Anonyymi
kuulostaa aika normaalilta..noup hätä....
- Anonyymi
Mietin samaa muutama vuosi sitten ja ratkaisu tähän on että lauetessa esim. naisen naamalle tai rinnoille puristat kalua jonkun aikaa joko päästä tai varresta, jolloin sperma pakkaantuu paineenomaisesti peniksen varteen. Sitten päästät irti jolloin tulee kunnon paineella lastit pihalle. Tähän täytyy kehittää jokaisen oma tekniikkansa. Toinen mikä tähän auttaa on ettei nussi tai runkkaa esim. viikkoon niin spermaa ehtii kehittyä enemmän.
- Anonyymi
Kauhea totuus: olet normaali.
- Anonyymi
Et sitten ole tienny että pornofilmit on feikkiä?
Kaikkea niissä feikataan mikään ei ole todellista,jos elämä perustuu pornofilmeihin on se jo aika sekasin!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kumpi vetoaa enemmän sinuun
Kaivatun ulkonäkö vai persoonallisuus? Ulkonäössä kasvot vai vartalo? Mikä luonteessa viehättää eniten? Mikä ulkonäössä?921816- 851272
- 1101133
- 761017
- 105919
Okei nyt mä ymmärrän
Olet siis noin rakastunut, se selittää. Onneksesi tunne on molemminpuolinen 😘56848- 47761
- 36752
Olen huolissani
Että joku päivä ihastut/rakastut siskooni. Ja itseasiassa haluaisin, ettei hän olisi mitenkään sinun tyyppiäsi ja pitäis47701- 33683