Mitä?

ovat Honda riders of Finland ja Honda Club of Finland? Sama "pulju" vai täysin erilliset merkkikerhot? Vähän ajan sisällä molemmat ilmestyneet.Revitäänkö Honda porukka rikki,kun kaksi kerhoa???????
2373
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

....toi honda club of finland ois alunperin enemmänkin honda autoille ja siihen on nyt huhtikuun alussa perustettu jaos,(nimeä en nyt muista) jossa keskitytään järjestämään enemmän mp-kokoontumisia.Aiemmin olleet auto voittoisia nuo kokoontumiset.

Äänestä

Niin ensin meidän piti mennä mukaan auto puolelle.

Mutta me Honda moottoripyöräiliät katsoimme että on kuitenkin parempi perustaa aivan uusi kerho ja siitä syntyi HONDA Riders of Finland ry.

Me olemme 100% MP kerho ja ajamme Mp asiaa suomessa.

Katso www.hondariders.fi

Toimita on alkanut ja nyt on jäsenistöä jo ympäri suomen.

ps. Katso tarkemmin sivuiltamme.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tyhmä kysyjä kirjoitti:

ovat Honda riders of Finland ja Honda Club of Finland? Sama "pulju" vai täysin erilliset merkkikerhot? Vähän ajan sisällä molemmat ilmestyneet.Revitäänkö Honda porukka rikki,kun kaksi kerhoa???????

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu