tanssimaan..siellä on janne hurme vai oliks se janne tulkki...no,oli miten oli,onko kukaan muu menossa sinne??kaipaisin seuraa!
jaktslottettiin tänään..??
anne.se
2193
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
kuinkas kävi jaktslottenilla eilen?
kerron...ensiks oli kauhean pitkä jono ennenkuin ees päästiin sisälle!!!sisäänpääsy 150kr!!!,aivan liikaa,no sisälty siihen vodkapaukku,sanoivat,minun mielestä se oli pelkkää appelsiinimehua.sitten tilattiin siiderit;eihän heillä ollut katkuslimeä,minun mielijuomaa.juotiin päärynäsiiderit ja tilattiin toiset...siiderit loppu,ainoastaan kaljaa jälellä ja kun en kaljaa juo,tilattiin drinkit,vihreetä ja makeaa,hyvää oli.välillä tanssittiin ja kateltiin jannea;ei ollut niin kaksinen ja sitten olikin aika lähteä kotiin.
seuraava päivä koitti aurinkoisena.yövyin siellä jossain lähellä jakkia ja kun oli aika lähteä kotiin niin kauhukseni huomasin jonkun idiootin käsitelleen autoani hyvin kovakouraisesti!!!kyllä vi.....no poliisi-ilmoitushan siitä oli tehtävä ja sillä tiellä ollaan.kotiin pääsin kuiteskin kunnialla,ajelin 50km:ä.se siitä.
mites sun lauantai janne.se meni?
terveisin anne.se