Mahtuukoha 205/60/16 renkaat

Kaveri myis halval ton kokoset renkaat. Nyt mulla olla 205/55/16. Noi toiset näyttää aika isolta ja tarvis vannetyöt tehä mut ei huvittais turhaa mennä tekeen jos ei mahdukkaa pyöriin alla
2423
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Katso nyt ensin rekisteriotteesta saako tuota rengaskokoa laittaa autoosi. Tuossa muuttuu vierintäkehä senverran että voi olla ettei saa käyttää.

Äänestä

Ei rekkaris oo ku 225/40r18..225/45r17..205/55r16..eli eiko mahu tai saa laittaa 205/60r16

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Kaveri myis halval ton kokoset renkaat. Nyt mulla olla 205/55/16. Noi toiset näyttää aika isolta ja tarvis vannetyöt tehä mut ei huvittais turhaa mennä tekeen jos ei mahdukkaa pyöriin alla

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu