ÄÄSHOOL

taloyhtiössä espoon järvenperässä, miten menetellä?
3679
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

vaikka tuusulaan.

Äänestä
  • Mutta jos onkelmat ei oo talossa vaan kysyjässä, kandee ottaa selvix missä on lyhyin jono hoitoon.

    Äänestä

  • Zabadak kirjoitti:

    Mutta jos onkelmat ei oo talossa vaan kysyjässä, kandee ottaa selvix missä on lyhyin jono hoitoon.

    JUST ON KUN EI TALOSSA OLE MITÄÄN ONGELMIA....VAAN NIITÄ TEHDÄÄN NIITÄ ONGELMIA!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ONKELMIA kirjoitti:

taloyhtiössä espoon järvenperässä, miten menetellä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu