Viimeinen mahdollisuus

Ostaa uusi Toyota. Yritys on konkursissa ja lopettanut toimintansa.
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Tuo on 10 vuoden päästä totta.

Äänestä
  • Eiks sen pitänyt olla totta jo kolmekymmentä vuotta sitten?

    Äänestä

Okohan totta

Äänestä

Kannattaa ostaa laadukkaampi, eikä mitää hiluja, joita ei enään valmisteta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Ostaa uusi Toyota. Yritys on konkursissa ja lopettanut toimintansa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu