Onko Toy-ota yaris kaikkien aikojen rumin "auto"? Minun ja monien muiden mielestä on. Onko tämän epäluotettavan rumiluksen omistajia täällä ?
Toyota Yaris rumilus !
24
462
Vastaukset
- Anonyymi
Täällä yksi ex-omistaja joka sai variksen romusta 2000 euroa romutuspalkkiota kun vaihdoin leluauton oikeaan autoon.
- Anonyymi
Pyhälehmä on vain liikkumisväline!
- Anonyymi
Yaris GR, bimmerin tappaja.
- Anonyymi
Uusi Yaris on pulloperse.
- Anonyymi
Yaris kelpaa pelloille Variksen pelättimeksi !
- Anonyymi
Yaris GR pelottaa myös saksalaisten merkkien omistajia.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Yaris GR pelottaa myös saksalaisten merkkien omistajia.
Vähän tarhakampi mopoauto ja teinilelu samassa rumassa kopassa, ei jatkoon.
- Anonyymi
Kaikki japanilaismerkkien autot on väännetty niin kummallisille mutkille että niistä on tullut jo rumia.
- Anonyymi
Etkös sinä kuitenkin itse omista itsesi?
- Anonyymi
Uusi Yaris voi olla palstalaisille turhan kallis hankittava. Ajakaa vain tyytyväisinä niillä parinsadan ”laatuautoillanne” ja jättäkää arvostelut viisaammille.
- Anonyymi
Ulkonäön ja muotojen arvostelu onnistuu ilman "viisauttakin" ja Yaris on ollut aina kovin ruma ja mauton viritys. Kruununa Yaris Verso.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ulkonäön ja muotojen arvostelu onnistuu ilman "viisauttakin" ja Yaris on ollut aina kovin ruma ja mauton viritys. Kruununa Yaris Verso.
Kommenttisi kertoo kyllä viisauden puutteesta.
- Anonyymi
Yaris, ei turhaa vuoden auto euroopassa 2021. Paras muotoilu, voimalinja ja varustus.
- Anonyymi
Voisiko joku Yarisfani kertoa, että mikähän idea tuon uuden Yariksen muodoissa oikein on? Mitähän niillä on haettu?
- Anonyymi
Muotoilu on semmoinen joka on tehty sisätilojen kustannuksella. Yaris on ahdas kippo Poloon verrattuna vaikka akseliväli on sama.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Muotoilu on semmoinen joka on tehty sisätilojen kustannuksella. Yaris on ahdas kippo Poloon verrattuna vaikka akseliväli on sama.
Yaris on tilavampi kuin joku öljysyöppö wv poolo.
- Anonyymi
Verso mallit vievät kyllä voiton. Nissan Tiida taistelee tiukasti mukana.
- Anonyymi
Kauppa käy Yariksella oikein hyvin. Muotoilu ja koko paketin parhaus sen tekee.
- Anonyymi
pitemmälle ei taida vuoden autolla päästä niin lyhyt takuu ja akut loppu
- Anonyymi
Toyota Yaris on kaikin puolin hyvä auto, älkää viitsikö haukkua.
- Anonyymi
YARIS GR TILATTU SAAN TOUKOKUUSSA. SIT PISTETÄÄN BEMARI-AUDIPUPPELIT OJENNUKSEEN. YARIS ON MUUTEN LUOKKANSA KUNKKU KAIKESSA ET REPIKÄÄ SIITÄ LUUSERIT.
- Anonyymi
Olisit tilannut VW GOLF- R. On neliveto 320 hv ja auton näköinen sentään Yariksen verrattuna.
- Anonyymi
Hehee, aika raskasta valetta poika laittaa.
Yaris Verso on kaunis.
- Anonyymi
Eukolla on 2005 malli, eihän se niitä kauniimpia..mutta vanha yaris verso paljon rumempi, sehän aikoinaan jossain äänestyksessä valittiin maailman rumimmaksi autoksi, mutta eihän sitä rumuutta ajaessa näe, pääasia että toimii kuin kello kuten eukon peli on tehnytkin.., parkkipaikalla voi sitten tuota rumuutta ihailla: kuten naapurin emäntä huumorilla sanoi: tuo vaimosi auto on yhtä ruma kuin tyttäresi taistelulinjan American Bulldog ja kun niitä tarpeeksi pitkään kattelee alkavat molemmat näyttään näteiltä.., niinhän se hulluuden ja viisaudenkin raja on hiuksen ohut..
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Et siis vieläkään
Et ilmeisesti ole vieläkään päässyt loppuun asti mun kirjoituksissa täällä. Kerro ihmeessä sit, kun valmista 😁 tuskin k512264Hyvä että lähdit siitä
Ties mitä oisin keksinyt jos oisit jäänyt siihen, näit varmaan miten katoin sua.... 😘🤭😎💖251068Aavistatko että moni tietää
Vai ollaanko hyvin vedätetty pokerinaamalla. No kun vähiten odotat niin yllätämme sinut82982Yritin saada
Vastauksia mutta et voinut olla rehellinen ja kaiken kannoin yksin. Halusin kovasti ymmärtää mutta en voi enää ymmärtää.11914Koronarokotus sattui oudon paljon nyt sairaanhoitaja Tanja 46 istuu pyörätuolissa
Pitkä piina piikistä Kun Tanja Vatka käy suihkussa, tuntuu kuin ihoa revittäisiin raastinraudalla irti. Hän on kärsinyt54883- 68873
Olisitko mies valmis?
Maksamaan naisellesi/vaimollesi/tyttöystävällesi elämisestä syntyvät kulut, ruokailun, vuokran ja muut välttämättömät me126853Kronikat..
Mikä hele… on tää yks kronikat mikä suoltaa facessa kaikkea julkaisua ja AINA samoista firmoista imatralla??? Eikö ne mu10783vieläkin sanoa voin...
💖💛💖💛💖💛💖💛💖 💛 Beijjjbeh 💛 Kaks vuotta tänään täällä. Miten hitossa jotkut on jaksaneet kymmeniä vuos22763Täällä istun ja mietin
Miten paljon haluaisin katsoa sinua juuri niin kuin haluaisin katsoa sinua. Rakastavin silmin. Näkisit vihdoin senkin pu49759