Ei mene enää kauan kun meitä palvelee robotit.
Myös myymälävarkaat nappaa robotit kiinni. Robotit on kehitetty niinkin pitkälle että juoksevat jopa 50km/h ja voimaa riittää. Päihittää ihmisen tullen mennen. Robottia ei edes saa kaatumaan tai jos saa niin robotti ponkaisee yhdellä liikkeellä pystyyn.
Maailmalla kehitetty robotti osaa jopa asentaa levyjä seinään ja ruuvata tai naulata ne kiinni.
Robotit tulee!
14
106
Vastaukset 14
- Anonyymi
https://youtu.be/y3RIHnK0_NE
Siinä robotin toimintaa. - Anonyymi
Vai että myymälävarkaat nappaa robotit kiinni? Mitä ne robat ovat tehneet?
- Anonyymi
No varastaneet tietysti.
- Anonyymi
Robotit voisivat tosiaan korvata nuo kusipäiset vartijat.
- Anonyymi
Myymälävarasrobotti vie mitä ohjelmoija haluaa.
- Anonyymi
Eikös se ole hyvä että robotit palvelee.
Toivoa on ihmisellä ja tulevaisuudella.
Saadaan vapaan ihmisen elämä.
Robotit hoitaa työt,valtio maksaa jokaiselle saman suuruisen toimeentulon
ja kunnissa on robottien toimesta tasavero.
Äänestä KD:tä,Ecsayahh joka pitää Alkot auki myös korona-aikana. - Anonyymi
Robotista saadaan niin nopea että ihmisen turha yrittää mitään, robotti pistää ihmisen hetkessä solmuun. Robotille voidaan tehdä 360 asteinen "silmä". Näkee kaikkialle yhtä aikaa.
Voi ponnistaa tasahypyllä useita metrejä ylöspäin, tasapainon hoitaa gyroskooppi/tietokone.
Robotista voi tehdä luodinkestävän. Kestää kuumaa ja kylmää. - Anonyymi
Niistä vartija roboteista tulee rasisteja hyvin pian .
Ja sehän ei kaikille sovi .
Kuinkahan kommentoisi asiaa Ohisalo ?- Anonyymi
Myymälän kassoille voisi tulla kauniit robotit jotka hymyilisi aina.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Myymälän kassoille voisi tulla kauniit robotit jotka hymyilisi aina.
....ja isot rinnat pitäis olla robotilla.
- Anonyymi
Minulla on jo kauan ollut lateksinen lolita korvaamassa naisen osa . Hyvin on mennyt .
- Anonyymi
Mulla pelkkä Fleshlight.
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Puukotus Kajaanissa
Kuka puukotti ja ketä? https://yle.fi/a/74-20247765 Vähemmän yllättäen päihteet mainittu491155- 16805
- 63725
- 68722
- 47694
Nainen, tässä olen kahden vaiheilla
Toinen pitäisi valita ja kummassakin on hyvät ja huonot puolensa. Toinen olisi sellainen pysyvä mutta työläs. Toinen taa69678Hyvä on sitten, jos et sitä s*ksiä halua kanssani.
Rakastetaan vaan toisiamme, voin käydä muualla tyydyttämässä fyysisenpuolen tarpeet. Puhumalla tämäkin olisi selvinnyt.131615Suloinen ja herkkä
Toiset huomioiva, räväkkä, yllättävä. Ei sellaisesta voi olla pitämättä.31585Humalassa autolla ajo.
Tuhti humala hyydytti kuljettajan Suomussalmella -sammui rattiin ,uutisoi Ylä-Kainuu.9530Minä muistan
Minä muistan sinut nauravana. Sellaisena, joka sai tavallisenkin hetken tuntumaan vähän kevyemmältä, kuin huoneeseen ol45508Tiesitkö? Jorma Uotisen EX-rakas on Helena Lindgren - Nämä ovat välit nyt: "Me ollaan..."
Jorma Uotinen ja Helena Lindgren olivat avoliitossa v. 1982-1999. Pariskunta oli aikansa näyttävä julkkispari, missä i8490Hyvää yötä hurmuri
Iltaa haaveeni! Kauniita unia😘 Jospa me vielä nähtäis ja juteltais, suukoteltais ja halittais, siliteltäis ja hyväiltä24463- 4462
Jäljitelmä Birginit
Ei jumaleisson, Jeffin vaimo kertoo et nää Hermesit olikin jäljitelmiä ja timangit labrarääsää. Anna mun kaikki kestää �104459Pitäisikö seksille asettaa huvivero?
(ja jos hankkisi todistuksen sen harrastamisesta velvollisuudesta tai lisääntymistarkoituksessa, saisi siitä vapautuksen113434Olet pelottava ilme vakavana
Sitä alkaa ajatella äkkiä kaikenlaista. Synkkiäkin juttuja. Kai tässä oma mielikuvitus kun laukkaa. 🤔😳26417- 13410
- 33398
- 30385
- 33381