Ihmettelen

Miksi keskustassa syytätte toisianne? Viette ääniä.
1394
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 13

Vanhimmat

Viemme myös teidän rahanne...!

Äänestä

Kannuksessa+vieläkin+muistellaan+aikaa+jolloin+alkutuotannosta+sai+elantonsa+90%+väestöstä+ja+äänestetään+edelleen+keskustaa.+Taas+keskustan+listoille+haalittu+näitä+äänten+kalastajia+jotka+mahdollistavat+vanhojen+tekijöiden+läpimeno+jonka+jälkeen+päätökset+tehdään+omassa+pienessä+piirissä+vanhojen+edustajien+kesken.

Äänestä
  • Keskustassa on siivottu, henkilöt jotka eivät ole keskustan aatteen mukaisia on siirretty sivuun, tämä olisi pitänyt tehdä vuosi sitten. Kähmintä, valehtelu, epäoikeudenmukaisuus ne ei kuulu Keskustalaisuuteen.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Keskustassa on siivottu, henkilöt jotka eivät ole keskustan aatteen mukaisia on siirretty sivuun, tämä olisi pitänyt tehdä vuosi sitten. Kähmintä, valehtelu, epäoikeudenmukaisuus ne ei kuulu Keskustalaisuuteen.

    Tämä pitää paikkansa.

    Äänestä

Keskusta vaikeuksissa ympäri maan..

Äänestä

Ihmettelen myös miksi tämä "ehdokas" ei saa aikaiseksi mitään muuta kuin muitten syyttelyä, niin täällä kuin "naamakirjassakin!" liekö oluella osuutta asiaan..

Äänestä
  • Laita Korkki kiinni.. Tai hae vertaistukea , jos tuntuu ahdistavalta..

    Äänestä

  • Onko huumori hukassa 😁😁😁

    Äänestä

  • Keskustassa erilaisia "ehdokkaita" kannata välittää. Ei varmaan tuohesta niidenkään suu..

    Äänestä

Saarikko on jo lähtemässä hallituksesta, yhteistyö muiden kanssa ei tahdo onnistua...

Äänestä

Ja lahjoitatte äänet kokoomuksella riitelyllä ja lehmän kaupoilla. Tänään julkaistu mahtavia ehdokkaita kokoomukseen.

Äänestä
  • Äänestäjät eivät ole tyhmiä, kyllä he muistavat nämä. Ei valtuutettuna voi toimia selkärangattomasti. Ihmetellä täytyy etteivät ole itse tajunneet kuinka pahasti ovat muroihinsa pissineet. Nyt koitetaan Kokoomuksessa jatkaa nuoleskelua. Kepu toimi täysin oikein heittämällä rikkaruohot pois.

    Äänestä

Persuehdokkaan keskustelutaidot tulevat taas hyvin ilmi sosiaalisessa mediassa, kun ei ole mitään järkevää sanottavaa niin sanotaan muille TURPA KIINNI!😂

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Miksi keskustassa syytätte toisianne? Viette ääniä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu