Vanhasta, mutta toimivasta Acer läppäristä meni muksut repimään näppäimiä irti ja pitäis saada ne takas kiinni. Voiko niitä vielä kiinnittää jollain tai ostaa uusia. Se kone on yli 10v mutta jos saa kohtuuhinnalla kuntoon niin laitetaan.
Voiko näppäimiä kiinnittää uudestaan?
Anonyymi
2
106
Vastaukset
- Anonyymi
Korjauksen hinnalla saa käytettyjä yrityskoneita.
- Anonyymi
Kyseessä on muistaakseni Ilkan konttorissa käytössä ollut kone. Sen takia se vielä toimiikin korkeasta iästä huolimatta. Ei missään markettikoneessa tehot enää riittäisi jos olisi kymmenen vuoden takaa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1562761
En kai koskaan saa sinua
Koska et usko että riitäisit minulle. Olet aina pitänyt itseäsi liian risana ja heikkona. Katkot korkeutesi, ja poraat k1541699Terveystalon lääkärit ylilaskuttaneet
Tämän pörriäiset osaavat, laskuttamisen. Terveystalo myöntää asian. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011134269.html "K1461684Saran ökytyyli käänsi katseita.
On nyt kyllä Sara kasvoistaan, kuvan perusteella todellakin pyöristynyt ainakin kuvan perusteella.1501433- 711397
Työttömille lusmuille luvassa lisää keppiä
Hallitus aikoo kiristää velvoitteiden laiminlyönnistä seuraavia työttömyysturvan karensseja ensi vuodesta alkaen. Hall3151275The Summit Suomi: Maxie avaa hyytävästä tilanteesta kuvauksissa: "Veri roiskui ja tajusi, että..."
Oletko seurannut The Summit Suomea? Tykkäätkö vai et tai mitä mieltä ylipäätään olet sarjasta? Moni katsoja on kaikonnut171206- 1561006
Miksi ihmeessä?
Erika Vikman diskattiin, ei osallistu Euroviisuihin – tilalle Gettomasa ja paluun tekevä Cheek25965Tekisi niin mieli laittaa sulle viestiä
En vaan ole varma ollaanko siihen vielä valmiita, vaikka halua löytyykin täältä suunnalta, ja ikävää, ja kaikkea muuta m61937