Tukiopetus

Anonyymi

Voisin antaa tukiopetusta ala-astelaisille, yläastelaisille ja lukiolaisille. Olen hyvä mm. biologiassa, englannissa, kemiassa ja äidinkielessä. Matikka, maantieto, historia, uskonto ja yhteiskuntaoppi onnistuu myös. Voin myös tarkistaa erilaisia tehtäviä/projekteja/esitelmiä ja antaa parannusehdotuksia. Tukiopetus tapahtuisi kuopiossa, tehtävien yms. tarkastaminen käy myös netissä. Teen tämän tietenkin pientä palkkaa vastaan.

3

100

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Huutamallako sinuun saa yhteyden? Hallitset hämmästyttävän kirjon lukion oppiaineita, ainakin omasta mielestäsi. Et kerro mitään muodollisesta pätevyydestäsi, mutta suomen kielen verbien monikkomuotojen käyttö on sinulle vierasta, etkä osaa kirjoittaa propreja isolla alkukirjaimella, mikä ei ole omiaan lisäämään luottamusta kykyihisi.

      • Anonyymi

        Niin sitä vaan vihataan opettajia ja aivopestään opettajista sihteereitä.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Niin sitä vaan vihataan opettajia ja aivopestään opettajista sihteereitä.

        Se on kato silla lailla, että vaikka kuinka korkealla herra tai rouva on niin ei sitä muiden puolesta voi päättää, että ”sinuahan kiinnostaa sihteerin työt” jos ei oikeasti kiinnosta.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Lataus pakkaskelissä

      En olisi koskaan ostanut sähköautoa jos olisin tajunnut että ne eivät lataa pakkasissa suurteholatauksella vaan istut tu
      Hybridi- ja sähköautot
      167
      6424
    2. Kun väestö ikääntyy ja veronmaksajat vähenee, mitä sitten vasemmistolaiset?

      Maahanmuutto ei vaan ole ratkaisu väestön ikääntymiseen. Maahanmuutto lykkää ja hidastaa väestön ikääntymistä ja työv
      Maailman menoa
      96
      2949
    3. Miksei Trump ole kiinnostunut Suomen valloittamisesta?

      Täällähän on enemmän turvetta kuin Norjalla öljyä. Eikö Ttump ole turvenuija?
      Maailman menoa
      98
      1826
    4. Aktivistinainen pysäytti ICE-agentin luodin päällään USA:ssa!

      Video ampumistilanteesta: https://edition.cnn.com/2026/01/07/us/video/ice-shooting-minneapolis-digvid "Media: ICE:n am
      Maailman menoa
      43
      1535
    5. Kyllä mä suren

      Sitä että mikään ei ole kuten ennen. Ei niitä hetkiä ja katseita. Toisaalta keho lepää eikä enää tarvitse sitä tuskaa ko
      Ikävä
      10
      1256
    6. Tiedän ettei

      Meistä mitään tule. Toinen oli sinulle tärkeämpi
      Ikävä
      13
      1117
    7. Laitetaan nyt kirjaimet kohdilleen

      kuka rakastaa ja ketä ?
      Ikävä
      51
      1077
    8. Yhteen hiileen velanottoveljet V P K

      Tytäryhtiöissä palaa julkista rahaa ja vastuuttomuuden takia -ei pakollisten -kuntalain edellyttämien asioiden takia! N
      Pyhäjärvi
      75
      993
    9. Miten paljon

      Merkitsen sinulle?
      Ikävä
      17
      990
    10. Mitä tarkoitat

      ”Silti koen sinulta puuttuvan jotain, joka kutsuu minua antamaan sinulle juuri sitä.”
      Ikävä
      23
      988
    Aihe