Golf IV 1,4

onko kellään tietoo golffi 1.4 nykii hiljaa ajettaessa
61110
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Miten määrittelet "hiljaa ajamisen"?
Kyllähän se saattaa vähän nykiä lähes joka autolla kun ajaa ykkösellä kytkin ylhäällä eikä kaasu pysy vakiona.

Äänestä
  • ajaessani nopeutta 40-50km/h tasaisella kaasulla vaihteella 3-5 tuntuu koko ajan pientä nykimistä.

    Äänestä

  • pettynyt golffisti kirjoitti:

    ajaessani nopeutta 40-50km/h tasaisella kaasulla vaihteella 3-5 tuntuu koko ajan pientä nykimistä.

    pierupurkki se sielä kiukuttelee ;-)))

    Äänestä

  • vaan kirjoitti:

    pierupurkki se sielä kiukuttelee ;-)))

    löytyy ruiskumoottorista ?

    Äänestä

  • kaasari... kirjoitti:

    löytyy ruiskumoottorista ?

    Jarrutehostimen alipaineputki vuotaa.On tyyppivika. Tarkista, vaihda.

    Äänestä

  • arvaus kirjoitti:

    Jarrutehostimen alipaineputki vuotaa.On tyyppivika. Tarkista, vaihda.

    KIITOS

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


pettynyt golffisti kirjoitti:

onko kellään tietoo golffi 1.4 nykii hiljaa ajettaessa

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu