Mopon mavara

Olin tekemässä itselleni mopopukkia, niin kuinka korkean sen kannattaa olla jos sen tekee esim. Detziin.
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Puhutaanko tuossa maavarasta?

Äänestä

Teet siitä sen korkuisen, että se mahtuu mopon alle. Ei sillä väliä kuinka paljon mopo nousee maasta kunhan se vaan pysyy siinä pukilla.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Olin tekemässä itselleni mopopukkia, niin kuinka korkean sen kannattaa olla jos sen tekee esim. Detziin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu