tytööött,,, olen siis just menossa kasiluokalle, 14 vuotta ja olen ihan hemmetin lauta. ei persettä ei rintoja. kuljeskelen tomboy peittävissä vaatteissa syystä. ajattelin että tää ois osa syy siihen miks halusin tykätä enemmän tytöistä.. ei tarvis olla nii vitun insecure. mutta tässä sitä ollaan, tytöt jotka on lähes samanikäsiä kuin mä, onko kellään sama tilanne ku mulla tai mitää tippejä yms... pojat ja kaikki... onko ihan helvetin huono juttu jos on lauta??
olen lautahh
Anonyymi
4
70
Vastaukset
- Anonyymi
Älä hätäile, vuoden päästä sinulla on jo muodot.
- Anonyymi
Sama ongelma kun sulla, mutta oon menossa ysille tänä vuonna :/
- Anonyymi
ei ole huono juttu
- Anonyymi
Ei oo todellakaan huono juttu, oon 16 vuotias poika ja voin sanoo, et siin ei oo mitään ongelmaa, ja jos on "lauta", niin voi siltikin näyttää tosi hyvältä monien mielestä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kumpi vetoaa enemmän sinuun
Kaivatun ulkonäkö vai persoonallisuus? Ulkonäössä kasvot vai vartalo? Mikä luonteessa viehättää eniten? Mikä ulkonäössä?921816- 851272
- 1101133
- 751011
- 105919
Okei nyt mä ymmärrän
Olet siis noin rakastunut, se selittää. Onneksesi tunne on molemminpuolinen 😘56848- 36752
- 47751
Olen huolissani
Että joku päivä ihastut/rakastut siskooni. Ja itseasiassa haluaisin, ettei hän olisi mitenkään sinun tyyppiäsi ja pitäis47701- 33683