rumin moottoripyörä mitä olisit kuitenkin jostain syystä ostamassa?
Siinä kohtaa tietysti joku kaverin pitäisi sanoa stop ja viedä hoitoon.
No jos ei ole hyvää kaveria, niin ostat sen rumimman moottoripyörän etkä saa ikinä kavereita, paitsi ehkä säälistä.
Tässä muutama ehdokas jos et itse keksi: https://www.youtube.com/watch?v=dCsGlGmvHds
Mikä on mielstäsi
7
715
Vastaukset
- Anonyymi
Ei kuulu sulle!
- Anonyymi
Oikeastaan aivan kaikki nykyajan moottoripyörät ovat jonkunlaisen hyönteisen näköisiä, ja täynnä erilaisia digitaalivempeleitä joilla hallitaan sitä mopoa.
Turhakkeita. - Anonyymi
KTM noin yleisesti rumin merkki. Ei vain se kauhea oranssi väri, vaan myös muotoilultaan.
BMWn GS näyttää myös joltain sekasikiöltä. - Anonyymi
Mutta Vespa on perinteinen, kaunis, sympaattinen, ja loistava kulkuneuvo. Siinä killisilmärauta kalpenee, kun tyylistä puhutaan.
- Anonyymi
Tosimiehellä on 300cc (tai mikä vaan iso) Vespa, ja paksu punttisalilla treenattu hauis. Ei tarvii mitään jatkeita.
Viitasaaren Vilpertti
- Anonyymi
Noh,,muutaman vuoden päästä uskoisin käyvän niin, että moottoripyörät kielletään kokonaan,,vaarallisina ihmisille. Varsinkin jos nämä "Vihreät" saavat jatkaa politiikan ympyröissä.
- Anonyymi
Toivottavasti ne Virheät lähetetään Siperiaan viheriöimään.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Me työeläkeläiset äänestämme SDP:tä
SDP on luonut koko työeläkejärjestelmän, jonka hedelmistä saamme nyt nauttia. Kansaneläkelaitos on Maalaisliiton tekele,1825067Eikö tunnukin kamalalta, kun en
anna periksi vaikka parhaasi olet tehnyt antaaksesi täystyrmäyksen? Ja kyllähän minä monta iskua olen saanut ja maannut813636SDP on selvästi paras valinta äänestyskopissa
Puolueella on arvomaailma kohdallaan, sillä on hyvä CV itsenäisen Suomen historiassa vastuunkantajana ja hyvinvointivalt502661SDP:n johto pesi kätensä häirintäkohusta
"Suurimman oppositiopuolue SDP:n johto olisi todennäköisimmin halunnut vaieta puolueen ympärillä velloneen häirintäkohun162378SDP:n selitykset ontuu pahasti - "On käsitelty heti, mutta kukaan ei tiedä"
Kokoomuslaiset pistää taas demareita nippuun. Tuppuraisen mukaan mukaan SDP:n useat ahdistelutapaukset on käsitelty het412296Kenen juontajan pitäisi voittaa tänään Kultainen Venla? Ehdolla Pimiä, Holma ja Vaaherkumpu
Kultainen Venla gaalassa jaetaan tänään tv-alan palkintoja. Yksi suosituimmista kategorioista on Juontaja. Vappu Pimiä1012222Oletko nainen turhautunut, kun en tule juttelemaan siellä?
Haluaisin tottakai tulla. Älä käsitä väärin. Ehkä ensi kerralla?292097Antti Lindtman: "Ainahan kaikenlaisia huhuja liikkuu"
Näin hän siis vastaa SDP:n häirintäkohuun, väistelee vastuutaan Juttuhan on niin, että Lindtman ja Tuppurainen on tasan732084Mitä saa sanoa?
Palstalla tänään sanottua: ” Kaikki riippuu siitä, miten asian esittää,” Onko siis niin, että saa muita pomottaa ja912045Onko olemassa miehiä, jotka haluavat yhteydenpitoa?
Silloin tällöin viestiä, puntarointeja arkielämästä, ikäänkuin pientä viihdettä ilman sen kummallisempaa. Tällaista miet211566