Terve vaan ja onnea. kumman ostas, yamaha xv 1100
vai jonku harrikan. Kertokaas nytte ku en oo vielä päättäny, hyvat ja huonot puolet harrikoista.?
vai jonku harrikan. Kertokaas nytte ku en oo vielä päättäny, hyvat ja huonot puolet harrikoista.?
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 15
Vanhimmat
tietää ku haluaa Harrikan. Ei siinä muita merkkiä ajattelekkaa!
Tuo HD-hommoilu on oma uskonlahkonsa...
paremmin.
mulla kokemusta molemmista.
Näin Harrikan omistajana voin vain sanoa että älä hyvä ihminen osta Jammaa!! On se vähän hienoa Harrikalla päryytellä......ei ole muuta samanlaista tunnetta. Sitten saa muut Wonnabiit sanoa mitä tahtovat.
jos haluat ajaa pyörällä missä on hyvä tekniikka kaikin puolin niin jammu jos haluat olla näpit öljyssä ja pipo tiukalla remontissa niin harrlikka.
Tämän siis voi tulkita ja minähän tulkitsen, että jos olet tiukkapipo, osta Jammu :D
Jos ei sulla ole paljon rahaa ja haluat käyttää ajokautesi ajeluun.Valitse jammu.Jos taas olet mulkvist, tykkäät enämpi näpertelystä eikä hermos pala herkästi,valitse HotDog.
Jos asut rivitalossa ja sinulla on 30 cm pitkät käsivarret niin osta Yammu...Ei sillä muut pysty ajamaan, on niin pirun lyhyt pyörä, ja onhan se täysin hajuton ja mauton sekä hiljaa käydä tupsuttava peli, siis sopiva sille joka ei halua tai uskalla erottua massasta.
Jos haluat pyörän joka säilyttää arvonsa todella hyvin niin osta Harrikka. Japsi kinnerit on perseestä.
osta osta osta molemmat
Kysyt vain Harrikan ominaisuuksia, eli tiedät jo Yamahan vastaavat. Kerro ne.
Tänä vuonna nähnyt kaksi pyörää tienposkessa. Molemmat Harrikoita. Ajokausi vasta alussa ja pyörät leviää jo nyt.
ne onkin olleet vanhoja härkiä, eli valmistettu silloin kun kiinalaiset vielä ajelivat riksalla.
Vastaus on hyvin yksinkertainen:
Jos sun tosiaan tarvii miettiä kuumman ostat, olet ilman muuta yamaha miehiä.
huoltoauto jos hankit harrikan !!!