Puoskarit vapaalla

Anonyymi

Näytti prismassakin olevan myrkkypikkejä saatavana. Mahtoko olla ihan astraali zeneä?
Taysin ylilääkäri Jaana Syrjänen muuten sanoi, että voi hyvin olla, että maskit voivat olla jäädäkseen. Sillä toinenkaan rokotus ei välttämättä estä tartuntaa. Heh, Heh, missäs se motivaattori olikaan. Ai niin sosiaalisen erityksen pelko, just, just.

7

73

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Onkohan vielä siellä prismalla piikkiä tarjolla? Pakko saada leikkiä neulatyynyä ja ottaa tuo mainio ja maailmanpelastava korona rokote. Nouseeekohan Corona päähän kun on piikit saanut.

    • Anonyymi

      Hupaisia nuo iltapulujen otsikot. Nyt oli, että Astra zeneä tuskin pääsee ottamaan Suomessa vapaaehtoisesti. Yrittävät nyt tehdä siitä halutumpaa vaikean saatavuuden kautta. Hei. Kuka on niin tyhmä, että haluaisi juuri sitä, kun muutkaan rokotteet ei vakuuta/ kiinnosta.

    • Anonyymi

      Perussuomalaisten hyväksymät rokotevaihtoehdot ovat Lasol ja Sinol.

      • Anonyymi

        Miten saat perussuomalaiset tähän mukaan?


    • Anonyymi

      Rokottamisen tulisi olla pakollista kaikille. Ei mitään erivapauksia kenellekään.

      • Anonyymi

        Voisitko kysyä isännältäsi pari vapaapäivää kesällä. Etsin (orja)työvoimaa peltojemme kitkemistyöhön.


    • Anonyymi

      Haittavaikutukset jo ilmeisiä https://tokentube.net/v/3500298679/Mahdolliset-koronarokotteisiin-liittyvät-haittavaikutukset-Suomessa-osa-1

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Laitetaas nyt kirjaimet tänne

      kuka kaipaa ja ketä ?
      Ikävä
      176
      11175
    2. Pieni häivähdys sinusta

      Olet niin totinen
      Ikävä
      54
      5318
    3. Taas ryssittiin oikein kunnolla

      r….ä hyökkäsi Viroon sikaili taas ajattelematta yhtään mitään https://www.is.fi/ulkomaat/art-2000011347289.html
      NATO
      46
      2555
    4. Missä olet ollut tänään kaivattuni?

      Ikävä sai yliotteen ❤️ En nähnyt sua tänään söpö mies
      Ikävä
      37
      2246
    5. Vanha Suola janottaa Iivarilla

      Vanha suola janottaa Siikalatvan kunnanjohtaja Pekka Iivaria. Mies kiertää Kemijärven kyläjuhlia ja kulttuuritapahtumia
      Kemijärvi
      13
      1771
    6. Valtimon Haapajärvellä paatti mäni nurin

      Ikävä onnettomuus Haapajärvellä. Vene hörpppi vettä matkalla saaren. Veneessä ol 5 henkilöä, kolme uiskenteli rantaan,
      Nurmes
      42
      1664
    7. Tiedän kuka sinä noista olet

      Lucky for you, olen rakastunut sinuun joten en reagoi negatiivisesti. Voit kertoa kavereillesi että kyl vaan, rakkautta
      Ikävä
      31
      1310
    8. Känniläiset veneessä?

      Siinä taas päästiin näyttämään miten tyhmiä känniläiset on. Heh heh "Kaikki osalliset ovat täysi-ikäisiä ja alkoholin v
      Nurmes
      35
      1256
    9. Tulemmeko hyvin

      Toimeen ja juttuun keskenämme? Luulen, että sopisit hyvin siihen ☀️ympäristöön, paljon kaikkea erilaista.♥️mietin tätä s
      Ikävä
      6
      1066
    10. Daniel Nummelan linjapuhe 2025

      Kansanlähetyksen toiminnanjohtajan Daniel Nummelan linjapuhe tänään. Rehellistä analyysiä mm. evlut kirkosta ja piispo
      Luterilaisuus
      102
      991
    Aihe