Noten -07 tulppien vaihtoväli

Onko 80 000 km platinatulppien vaihtoväli ? Työläät ja kalliit vaihtaa?

Terv: Noteisti 2007
2411
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Tuossa on yhden noten tulpanvaihto, näköjään imusarjaa ym joutuu purkamaan edestä.

https://www.youtube.com/watch?v=9Dgf6I7wclY

Yleensähän platinatulpat laitetaan niihin autoihin missä se vaihtaminen on haastavampaa.

Äänestä

100 000 km pitäisi kestää ainakin bemarissa, vaikka on helppo homma?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Onko 80 000 km platinatulppien vaihtoväli ? Työläät ja kalliit vaihtaa?

Terv: Noteisti 2007

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu