Miksi dna ei myy kivijalkakaupassa, mutta 6300 4G ym myy.
Nokia 8000 4G
8
1092
Vastaukset
- Anonyymi
Hyvä ettei myy on varsin huono puhelin. Soveltuu vain 4G jakoon..
- Anonyymi
5G turhempaa saa hakea, mitään ei sillä tee, rahastusta koko homma. TURHAKE
- Anonyymi
Sillä voi lisäksi soittaa ja lähettää tekstiviestejä. Ihan tyytyväinen olen ollut tuohon muutaman kympin puhelimeen.
Läppärille minä kuitenkin jakaisin yhteyden, oli sitten mikä puhelin hyvänsä. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Sillä voi lisäksi soittaa ja lähettää tekstiviestejä. Ihan tyytyväinen olen ollut tuohon muutaman kympin puhelimeen.
Läppärille minä kuitenkin jakaisin yhteyden, oli sitten mikä puhelin hyvänsä.Hankalaa on moinen homma noilla kun käyttöliittymä kankea ja näppäimet huonot..
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Hankalaa on moinen homma noilla kun käyttöliittymä kankea ja näppäimet huonot..
Ei minun mielestäni ollenkaan. Tosin olihan minulla aikoinaan puhelin, ennen kuin alkuperäistä "banaanipuhelinta" oli edes keksitty.
Samanlainenhan tämä on, paitsi tekniikka on uudempi ja 4g. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Hankalaa on moinen homma noilla kun käyttöliittymä kankea ja näppäimet huonot..
-90 luvun känny sukupolvelle helppoa kuin heinän teko.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
-90 luvun känny sukupolvelle helppoa kuin heinän teko.
Ei todellakaan ole. Nokian alkuperäiset peruspuhelimet ovat paljon helpompia käyttää.
- Anonyymi
Kyllä kai sitä pärjäis ilman älypuhelinta, soitotkin niin harvassa enää, on tabletti ja kannettava millä hoitaa tärkeät.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka Purra haluaa muuttaa
maahanmuuttopolitiikkaa. Me suomalaiset halutaan, että Riikka Purra muuttaa pois suomesta eikä tuu ikinä takas....2289880Onnea Riikka! Työttömyys aste on nyt täysi kymppi!
🎯 💪 Kiitoksia Riikalle ansiokkaasta työstä Suomen kansantalouden tuhoamisessa. V.Putin suljetun rajan tuolla puolen514613Hyvällä tuurilla Suomen väkiluku nousee 7 miljoonaan
Vuoteen 2050 mennessä, mikäli onnistumme maahanmuuttopolitiikassa hyvin. Näin analysoi väestötieteen tohori Hiilamo. ht1354117Riikka jytkytti työttömyyden uuteen ennätykseen!
Erinomaista työtä jälleen kerran irvistelevältä saksiniekalta. ”Yhtä korkeaa työttömyysastetta ei löydy työvoimatutkimu1174002- 2103773
Päivän Riikka: Valmet Automotive aloittaa jättimäiset muutosneuvottelut
😭😭😭😭😭😭😭 Tämäkin vielä, Brutukseni. Että ei olisi Suomen historian pahimmat työttömyysluvut riittäneet, niin Riik453107Aamun Riikka: sakset tiputtavat 31 000 lasta köyhyysrajan alle
✂️ STM:n tuoreen arvion mukaan Riikan leikkaukset pudottavat peräti 31 000 lasta köyhyysrajan alle, kun aikaisempi THL172281Rakastan sua mutten uskalla jutella sulle
Kumpa sä näkisit tämän viestin❤️ Kaipaan sua vaikka oot välillä ihan lähellä mutten saa sanottua sulle enää mitään. Ujos1581657Mihin rakastuin sinussa?
Rakastuin siihen, miten katsoit minua Rakastuin siihen, miten hymyilit minulle Rakastuin siihen, kuinka hyväksi sait its991600Nuoret pois politiikasta!
Näillä 30-kymppisillä ei ole juuri mitään elämänkokemusta. Ja tällaiset raakileet saavat huseerata ja pilata Suomen!91593