FINNACTA OY, tästä yrityksestä on keskustelua netissä monessa paikkaa. He hakevat työntykijöitä koko ajan. Hänen joka ajattelee hakea työpaikkaa heiltä, kannattaa vaikka tarkistaa yrityksne luottotiedot, voin sanoa valmiiksi että perinnässä on kymmeniä tuhansia euroja. He kai ovatkin jo perusteneet uusia yrityksiä, jotta voivat tehdä lisää velkaa. Miettikää asiaa mm. tuolta pohjalta.
FINNACTA OY
Anonyymi
3
188
Vastaukset
- Anonyymi
Samaa lafkaa ku Fabros Group, jossa samat ihmiset takana plus muutama uusi konkari alalta. Myyvät sähköä, vitamiinia jne.
- Anonyymi
Taitaa olla samat herrasmiehet puikoissa: https://www.kauppalehti.fi/yritykset/yritys/doonyfi/32840653
- Anonyymi
Jos ei ole pakko mennä töihin. Niin älä mene. Sen verran pitää olla itsesuojeluvaistoa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ikävöin sinua kokoyön!
En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun624539KALAJOEN UIMAVALVONTA
https://www.kalajokiseutu.fi/artikkeli/ei-tulisi-mieleenkaan-jattaa-pienta-yksinaan-hiekkasarkkien-valvomattomalla-uimar1633488Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?
Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?612827- 1482776
Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin
Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo492664- 241913
- 241791
- 301646
- 1741630
- 421332