Suosituksia isännöitsijöistä Espoon alueella? Voi laittaa myös keitä ei suositella.
Hyvää isännöitsijää Espoosta ?
9
1134
Vastaukset
- Anonyymi
Meillä on ollut kaksi: Karakallion huolto ja L&T.
L&T ei kirjaimellisesti tehnyt mitään. Rankan lumisateen jälkeen tulivat auraamaan 3-4 päivän päästä, kun lumi oli tampattu maahan.
Karakallion huolto on ollut tosi hyvä. Aurauskin tehdään enempi kuin järjellisessä ajassa.- Anonyymi
Eikun olikin näemmä isännöitsijästä kyse. Tuo oli huoltoa. No, suosittelen kumminkin toista, toista en.
- Anonyymi
KCP - Palvelu ja Pääovi.
- Anonyymi
KCP-palvelu ei voi suositella. Puuttuu osaamista ja asiakaspalvelukyky lähellä nollaa. Hyvä ainoastaan pilaamaan alan mainetta.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
KCP-palvelu ei voi suositella. Puuttuu osaamista ja asiakaspalvelukyky lähellä nollaa. Hyvä ainoastaan pilaamaan alan mainetta.
Sama kokemus täällä. En voi suositella. Isommilla firmoilla paremmat resurssit palvella.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Sama kokemus täällä. En voi suositella. Isommilla firmoilla paremmat resurssit palvella.
Sama. Välttäkää. Liian pieni, liian hidas ja liian epäkohtelias.
- Anonyymi
Omat kokemukseni liittyvät Karakallion huoltoon. Kokemukset ovat todella huonot.
Asioita ei hoideta, pöytäkirjat tehdään milloin sattuu.
En missään nimessä suosittele tätä yritystä. - Anonyymi
Meille Karakallon isännöitsijälle ei myönnetty tili- ja vastuuvapautta vuodelle 2020 eikä taida saada sitä myöskään vuoden 2021 vastuista. Edessä näyttää olevan isännöintitoimiston vaihto.
- Anonyymi
En ainakaan.suosittele isännöintitoimisto Hannista. Huonoa palvelua saa sieltä !
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Nasima löi Jussille luun kurkkuun
Nasima kertoi ettei Jussi sovi puhemieheksi, koska sallii rasismin. Mihin toimiin perussuomalaiset ryhtyvät? Kuka nouse4958637Razmyar on säälittävä - puhemiehellä ei ole mitään syytä ottaa kantaa tähän "silmäkohuun"
jonka toimittajat sai aikaan. Asia ei kuulu puhemiehelle millään lailla. Razmyar haluaa taas vaan huomiota. Mutta jos r1265926Miten Eerolan silmäkuvat voivat levitä muutamassa tunnissa ympäri maailmaa?
Seuraako koko maailma persujen ja erityisesti Eerolan somea reaaliajassa? Edes kansanedustajan itsemurha eduskuntatalos2914925Siviilipalvelusmies Halla-aho normalisoi rasismin perussuomalaisissa
SMP:n tuhkille perustettu puolue ei ollut ihmisiä vastaan, vaan instituutiokriittinen. "Missä EU - siellä ongelma", oli594657Suomalaisilta vaaditaan valtavasti suvaitsevaisuutta - miksi sitä ei vaadita muslimeilta
Suomalaisilta vaaditaan kaikkea, pitää olla suvaitsevainen ja hyväksyä vieraiden tavat, rasisti ei saa olla jne. Miksi s744206Juuri Suomen valtamedian toimittajat teki "silmävääntelystä" sen kohun
ja ilmeisesti ottivat yhteyttä myös ulkomaisiin medioihin, että katsokaas tätä. Mutta Japanin medioissa on asiaan suhta1643982SDP:n kansanedustaja Marko Asell: Suomen myönnettävä maahanmuuton ongelmat
Hänen mielestään Suomen pitää pyrkiä rajoittamaan jyrkästi turvapaikanhakijoiden pääsyä maahan ja hän arvioi, että maaha1723808- 911758
- 991302
- 47909