Flowta päivään. Aloitin siis kotimaisista raaka-aineista valmistetun tuotteen käytön. Olin tooooodella skeptinen, koska noh mitä nyt noihin terveystuotteisiin ja verkostomarkkinointiin on uskominen. Aloitin kuitenki minulle kaupatun kolmivaikutteisen kotimaisen tuotteen käytön nimeltä Flow. Sen valmistuksessa on käytetty mm. puolukkaa ja sen sanotaan lisäävän energiaa, tehokkuutta, rasvanpolttoa yms. Tuote tuli postiin joka sisälsi 7xpientä annospussia geelimäistä mönjää. Suositus käytöstä oli Max 2 pussia päivässä ja aloitin yhdellä pussilla päivässä sekoittamalla pussin sisällön veteen. Tuote oli hyvän makuista. Parin päivän käytön jälkeen huomasin, että olen paljon pirteämpi ja jaksan jopa työpäivän jälkeen siivota ja tehdä kotona ruokaa ilman että tarvitsee potkia itseään persuksiin. Jaksoin jopa lähteä lenkille ja sain paljon enemmän päivässä aikaiseksi. Myös ihoni alkoi voida paremmin varsinkin kasvoissa ( aknen kanssa tapellut vuosia). En tiedä onko tuotteella sinänsä vaikutusta oikeasti vai ajattelenko vain, mutta oli tai ei sen ansiosta elämän laatu on parantunut huomattavasti ja jaksan paremmin. millaisia kokemuksia muilla on ? Itse aion jatkaa tuotteen käyttöä jatkossakin.
Boostia päivään
0
176
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Valtion alijäämä = yritystukien määrä = 10 mrd. euroa
Mutta persut eivät vaan suostu tasapainottamaan valtion budjettia, vaikka yritystuet on tiedetty haitallisiksi. Miksi p576333Suomi käyttää sosiaalietuuksiin suhteessa eniten rahaa koko maailmassa
Suomi käyttää sosiaaliturvaetuuksiin enemmän rahaa suhteessa bruttokansantuotteeseen kuin mikään muu maa maailmassa. Su3365339Poliisien suosikkipuolueet ylivoimaisesti: Kokoomus ja persut
samoin on armeijan henkilöstön kanssa. Sen sijaan sekä vihreät, vasliitto ja SDP ovat hyljeksittyjä puolueita poliisien1655030Sdp, Vihreät ja vasemmistoliitto muuttumassa naisten puolueiksi?
Sdp 64 % naisia, vihreät 70 % naisia ja vasemmistoliitto 60 % naisia. Ilmankos ne puolueet ajaa autoilevien kantasuomal1404824Epäonnistunut "Tuppurais-operaatio" kaatoi Purran hallituksen
Persut yrittivät viimemetreillä häivyttää omaa täydellistä epäonnistumistaan syyttämällä opposition edustajaa nimettömil204060Ostaisitko sinä rempattavan asunnon Italiasta tai jostain muualta ulkomailta, mistä?
Ella Kanninen on tehnyt Italiassa asuntokaupat. Hän kertoo Instagramissa kierrelleensä viime kesänä Toscanassa katselema202566Jenni Alexandrova ja Toni Lähde ratkeavat liitoksistaan - Tällainen on uusperhe!
Radiojuontaja Jenni Alexandrova ja Diili-tuttu Toni Lähde ovat pariskunta, joka elää uusperhearkea. He ovat ostaneet uud32348Vähän fiksumpi Nimi kisa ? :=)
Kirjoita teidän etunimet allekkain. Jos nimissä on joku kirjain sama, poista se. Tee sama tarkistus kaikille kirjaimill282217- 731952
- 2241764