Uutinen vahvistaa tyhmyyden

Anonyymi

Saako sanoa jotain? Mies kehtaa väittää että ei laissa kiellettyä tutin teippaamunen vauvan suuhun? Okei no anteeksi te tyhmät huumehörhöt kertokaa onko laissa kielletty jos minä tulen ja reippaan teidät esim.mulkusta kiinni lipputankoon? Eihän missään lue että kielletty olisi.

Eikö hävetä moinen huumeiden käyttö ? Sitten hoidatte vauvaa , leikitte kotia ja samalla piikitätte suoneen. Mun puolesta te voisitte kuolla pois. Miksi yhteiskunnan pitäisi hoitaa ylipäätään teitä?????





Tutti teipattuna 1,5 tuntia
Mies kiistää heitteillepanon ja törkeän pahoinpitelyn. Hän myöntää teipanneensa tutin, mutta vetoaa siihen, että tämä teko ei ole laissa rangaistava väkivallanteko. Hän kertoo teipanneensa tutin vauvansa suuhun, jotta se pysyisi vauvan suussa paremmin eikä vauva itkisi. Mies kertoo, että hänen tyttärensä oli koko ajan hänen näköetäisyydellä ja hän kertoo huolehtineensa siitä, että näki tyttärensä hengittävän. Miehen mukaan vauva nukahti, ja tutti oli teipattuna vauvan suuhun 1,5 tunnin ajan.

0

72

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. Mikä se Mira Luodin ohjelma oli?

        Ja onnistuiko hiljaiseksi maksaminen sittenkään, jos myöhemmin sanoo, että tuollaista tapahtunut? Ihmiset alkaa pohtiin
        Maailman menoa
        336
        11471
      2. IL - Kansanedustaja tehnyt ITSEMURHAN eduskuntatalossa!!

        "IL:n tiedot: Kansanedustaja tehnyt itsemurhan Eduskuntatalossa Iltalehden tietojen mukaan kansanedustaja on tehnyt its
        Maailman menoa
        356
        7833
      3. Mira Luoti koki seksivvaltaa sarjan kuvauksissa. Otti hyssyttelyrahat mutta nyt julkistaa asian?

        Kun hyvin tietää että helppo päätellä mikä ohjelma kyseessä. Ja jos koki oikein "väkivaltaa" eli raisk, niin edesvastuut
        Kotimaiset julkkisjuorut
        87
        2654
      4. Verinen koira

        Mikä juttu on tämä Karhumäellä pyörinyt verinen koira? Oliko hyökännyt jonkun kimppuun?
        Imatra
        95
        2185
      5. Eemeli Peltonen teki itsemurhan eduskuntatalossa

        Kevyet mullat sitten vaan. Ei mulla muuta.
        Maailman menoa
        140
        2056
      6. Mira Luoti, Vain Elämää

        kausi 8. mukana aluksi mm. Terhi Kokkonen ja Mira Luoti. taustalla myös Danny ja Kashmir. paljonko 1+1 olikaan?
        Maailman menoa
        6
        1611
      7. Faktat kehiin!

        kauanko aiot odottaa kaivattuasi? ja miks?
        Ikävä
        110
        1251
      8. Mopokeulija

        Poliisit saisivat käydä noukkimassa sinipuseroisen keulijan tuota pikaa. Koulureppu selässä yhdellä pyörälla S-Marketin
        Haapavesi
        52
        1054
      9. Sonnisen turha valitus selvästä asiasta !

        Nyt tuli sellainen valitus jossa ei järjen häivää, Sonninen ja koko hallinto munaa itsensä. Hänestä on tulossa pilkunnus
        Ähtäri
        26
        898
      10. MUISTATTEKO SEN?

        Karhean tummansövyisen raastavsn huudon : RYKIKÄÄ! NIITÄ RAATOJA@ RÄKIKÄÄ NIITÄ EAATOJA!btämän paeoni aina toivotti rakk
        Joukkoliikenne
        312
        782
      Aihe