Kostea kesäilta

Anonyymi

Oli kostea kesäilta. Olimme minä, Peppiina ja hänen miehensä Mika istumassa iltaa mökillä. Aivan korvessa. Olimme tunteneet kaikki toisemme vaippa perseistä asti, niin alastomuus ei ollut kovin iso numero meille. Sauna oli lämmennyt jo useamman tunnin. Lähdimme porukalla saunomaan. Sauna oli sellainen vaatimaton hirsirankenteinen varmaan 100 vuotta vanha. Istuimme tiiviissä rivissä löylyissä. Ja hörpimme oluitamme, hiljaisuuden täyttämiseksi. Peppiina lähti jäähylle, tupakalle kai oikeasti. Jäimme Mikan kanssa kaksin lauteille. Katsoimme molemmat Peppiinan treenattua persettä hänen viuhahtaessaan ovesta ulos.
- milloin olet viimeksi tuota saanut?
- muistatko kun kävit paskalla iltapäivällä?
- en minä vittu niin kauan siellä viipynyt.
- eipä siinä jääty jahkailemaan.
- vai niin.
- Peppiina ehdotti kolmen kimppaa.
- ai nyt, tänäiltana
- niin niin
Ovi pamahti kiinni. Peppiina oli tullut ulkoa. Hän heitti pyyhkeen pukuhuoneen penkille, ja tuli takaisin löylyihin. Hän istui keskeemme. Vilkaisimme Mikan kanssa toisiamme kuin merkiksi. Tartuin Peppiina hänen silikoni rinnastaan ja aloin suudella tämän kaulaansa. Mika tarttui toiseen rintaan. Katsoin Peppiinaa, ikään kuin varmistaen. Hän näytti tyytyväiseltä. Aloin imeä hänen nänniään. Pyörittelin kieltäni siinä. Mika ja Peppiina suutelivat kiihkeästi. Liutin kättäni hänen vatsalleen. Peppiina aukaisi haaransa. Peppiinalla oli posliini alapää. Työnsin sormeni hänen sisäänsä ja peukalolla hieroin hänen klitoristaan. Peppiina voihkaisi. Mika nuoli Peppiinan nännejä. Peppiinan pillu oli litimärkä. Hän voihki ja kiemurteli lauteella. Aloin sormettamaan häntä rajummin. Itsellänikin alkoi tekemään jo mieli. Minulla ja Mikalla molemmilla seisoi. Kysyimme Peppiinalta että no miten on, kummalta haluaa. Peppiina valitsi Mikan. Mikä työntyi hänen sisäänsä. He olivat ylälauteella lähetyssaarnaajassa ja minä suutelin vuorotellen Peppiinan kaulaa ja rintoja. Mika ja Peppiina olivat aivan kiihkossa. Peppiina parkaisi ja samoin mika alkoi nytkähtelemään. Kävimme seuraavaksi kaikki jäähyllä ja palasimme löylyihin mitään puhumatta. Löylyissä Peppiina tarttui minua munastani ja alkoi runkkaamaan minua. Katsoin hetken ajan mikaa joka nyökkäsi.
- älkää minun nähteni.
- mennään jonnekkin muualle, sanoin peppiinalle. Menimme rantaan. Laskeuduimme laiturilta veteen jossa aloimme suudella kiihkeästi. Minulla alkoi jo seisomaan. Pidimme laiturin tikkaista kiinni. Imin fritsuja peppiinan kaulaan ja hän veteli minua veden alla. Käänsin peppiinan rajusti toisin päin. Ja käskin pitämään tiukasti kiinni. Survasin munani hänen sisäänsä ja aloin panemaan. Peppiinalla oli ihanan kireä pillu, ja niin vetinen. Rakastin tuota tunnetta. Peppiina kirkui nautinnosta niin että Mika kuuli sen varmasti saunalle asti. Kourasin välillä Peppiina rinnasta ja jatkoin agressiivista panoani.
- tule jo, en kestä enää. Peppiina huusi nautinoissaan. Kiusasin naisparkaa vielä hetken ja laskin lastin hänen sisäänsä.

0

1804

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. Selvästi näyttää siltä, että SDP:n kannattajat hyväksyy kiusaamisen

        ja seksuaalisen ahdistelun, kun puolueen kannatus pysyy korkealla. Mitä tämä kertoo demari-äänestäjien moraalista?
        Maailman menoa
        72
        2699
      2. Kyllä nämä nyky autonakut ja autotki on heikloja

        Vuoden vanha akku, eikä inahdakaan.... Pistin vara-akun just lataukseen ja lähen sillä antamaan apuvirtaa Jos ei toimi,
        Ikävä
        25
        2458
      3. Päivi Räsäsen seksipaljastus loksauttaa Katja Ståhlin leuat! Elämäni biisi kohujakso tv:ssä!

        Elämäni biisi -suosikkisarjan uusinnat ovat startanneet ja nyt vuorossa on sarjan 2. jakso v. 2019. Sinisille sohville
        Suomalaiset julkkikset
        41
        2131
      4. Muistan vuosikymmenten takaa

        Toivottavasti voit hyvin ja jaksat työssäsi. Olet upea ja erinomainen ihminen, toivon kaikkea hyvää.
        Ikävä
        13
        1996
      5. Montako mitalia Suomi saa talviolympialaisista?

        Nyt heittäkää veikkaus Suomen mitalisaldosta ja mistä lajeista metallilätkät tulevat. Oma veikkaukseni on 6 mitalia. -
        Maailman menoa
        108
        1482
      6. Voiko kaivattu olla liian vanha?

        Tai muuten huonokuntoinen...
        Ikävä
        167
        1343
      7. Missä näit viimeksi kaivattusi?

        Menikö kohtaaminen hyvin vai ujousko esti lähestymästä?
        Ikävä
        51
        1011
      8. Kokemuksia Rehux Oy yrityksestä työpaikkana?

        Jonkin aikaa seurannut kyseistä firmaa sivusta, näyttäisi, että tälläkin hetkellä olisi peräti 3 eri roolia tai paikkaa
        Työpaikat
        28
        954
      9. IS: Riitta Väisänen kärsii ikävästä vaivasta - Vaipparalli ja 40 antibioottikuuria takana...

        71-vuotias Riitta Väisänen on kertonut tuoreista terveysongelmistaan. Väisänen on kertonut julkisuudessa jo aiemmin vaih
        Terveys
        16
        768
      10. Jos mies oikeasti haluaa sinut

        Hän ei ota riskiä että menettäisi sinut. Ei pienintäkään. Mies ei jätä vastaamatta viesteihin eikä pidä sinua epätietois
        Ikävä
        99
        761
      Aihe