Kostea kesäilta

Anonyymi

Oli kostea kesäilta. Olimme minä, Peppiina ja hänen miehensä Mika istumassa iltaa mökillä. Aivan korvessa. Olimme tunteneet kaikki toisemme vaippa perseistä asti, niin alastomuus ei ollut kovin iso numero meille. Sauna oli lämmennyt jo useamman tunnin. Lähdimme porukalla saunomaan. Sauna oli sellainen vaatimaton hirsirankenteinen varmaan 100 vuotta vanha. Istuimme tiiviissä rivissä löylyissä. Ja hörpimme oluitamme, hiljaisuuden täyttämiseksi. Peppiina lähti jäähylle, tupakalle kai oikeasti. Jäimme Mikan kanssa kaksin lauteille. Katsoimme molemmat Peppiinan treenattua persettä hänen viuhahtaessaan ovesta ulos.
- milloin olet viimeksi tuota saanut?
- muistatko kun kävit paskalla iltapäivällä?
- en minä vittu niin kauan siellä viipynyt.
- eipä siinä jääty jahkailemaan.
- vai niin.
- Peppiina ehdotti kolmen kimppaa.
- ai nyt, tänäiltana
- niin niin
Ovi pamahti kiinni. Peppiina oli tullut ulkoa. Hän heitti pyyhkeen pukuhuoneen penkille, ja tuli takaisin löylyihin. Hän istui keskeemme. Vilkaisimme Mikan kanssa toisiamme kuin merkiksi. Tartuin Peppiina hänen silikoni rinnastaan ja aloin suudella tämän kaulaansa. Mika tarttui toiseen rintaan. Katsoin Peppiinaa, ikään kuin varmistaen. Hän näytti tyytyväiseltä. Aloin imeä hänen nänniään. Pyörittelin kieltäni siinä. Mika ja Peppiina suutelivat kiihkeästi. Liutin kättäni hänen vatsalleen. Peppiina aukaisi haaransa. Peppiinalla oli posliini alapää. Työnsin sormeni hänen sisäänsä ja peukalolla hieroin hänen klitoristaan. Peppiina voihkaisi. Mika nuoli Peppiinan nännejä. Peppiinan pillu oli litimärkä. Hän voihki ja kiemurteli lauteella. Aloin sormettamaan häntä rajummin. Itsellänikin alkoi tekemään jo mieli. Minulla ja Mikalla molemmilla seisoi. Kysyimme Peppiinalta että no miten on, kummalta haluaa. Peppiina valitsi Mikan. Mikä työntyi hänen sisäänsä. He olivat ylälauteella lähetyssaarnaajassa ja minä suutelin vuorotellen Peppiinan kaulaa ja rintoja. Mika ja Peppiina olivat aivan kiihkossa. Peppiina parkaisi ja samoin mika alkoi nytkähtelemään. Kävimme seuraavaksi kaikki jäähyllä ja palasimme löylyihin mitään puhumatta. Löylyissä Peppiina tarttui minua munastani ja alkoi runkkaamaan minua. Katsoin hetken ajan mikaa joka nyökkäsi.
- älkää minun nähteni.
- mennään jonnekkin muualle, sanoin peppiinalle. Menimme rantaan. Laskeuduimme laiturilta veteen jossa aloimme suudella kiihkeästi. Minulla alkoi jo seisomaan. Pidimme laiturin tikkaista kiinni. Imin fritsuja peppiinan kaulaan ja hän veteli minua veden alla. Käänsin peppiinan rajusti toisin päin. Ja käskin pitämään tiukasti kiinni. Survasin munani hänen sisäänsä ja aloin panemaan. Peppiinalla oli ihanan kireä pillu, ja niin vetinen. Rakastin tuota tunnetta. Peppiina kirkui nautinnosta niin että Mika kuuli sen varmasti saunalle asti. Kourasin välillä Peppiina rinnasta ja jatkoin agressiivista panoani.
- tule jo, en kestä enää. Peppiina huusi nautinoissaan. Kiusasin naisparkaa vielä hetken ja laskin lastin hänen sisäänsä.

0

1795

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. Kuolemanrangaistus

        Mielestäni kuolemanrangaistus on väärin kaikissa tilanteissa. Vaikka joku olisi murhannut 10 ihmistä, hänen surmaaminen
        Laki ja rikos
        75
        5614
      2. Muistakaa persut, että TE petitte, ei kokoomus

        Miksikö kukaan ei arvostele kokoomusta? No sen vuoksi, että kokoomus noudattaa vaalilupauksiaan. Sen sijaan TE persut,
        Maailman menoa
        274
        4900
      3. Riikka Purra ei estä tehomaksun käyttöönottoa

        Sähkön hinnoittelua koskevan määräyksen on määrä astua voimaan vuoden 2029 alusta, Energiavirastosta kerrotaan. Määräyk
        Maailman menoa
        45
        3224
      4. Outo ilmiö - vasemmistolaiset eivät kirjoita mitään kokoomuksesta

        joka sentään johtaa hallitusta, ja jonka talouspolitiikkaa noudatetaan. Nämä muutamat vasemmistolaiset jotka täällä aina
        Maailman menoa
        105
        2663
      5. Lopetan ikävöinnin

        Ei meistä enää koskaan tule mitään. Olen ikävöinyt ja kaivannut enkä saa mitään vastakaikua ja lämpöä. Parempi erillään
        Ikävä
        5
        2372
      6. Jos kaikki lopulta kuolevat, onko edes pahimmillakaan rikoksilla mitään väliä?

        Kaikki kuolevat lopulta. Siksi ihmisten tekemillä rikoksillakaan ei lopulta ole mitään merkitystä. Joidenkin mielestä t
        Filosofia
        4
        1605
      7. Väestöstä vain vassarit vaihtuvat nopeammin kuin persut

        Kevääseen 2023 verrattuna vassareita 50 prosenttia enemmän, ja persuja 25 prosenttia vähemmän.
        Maailman menoa
        15
        1565
      8. Vihervassarit

        Vihervassarit sitä, vihervassarit tätä. Minulla on paha mt-ongelma. Se tuli lobotomian jälkioireina. Vihervassarit tät
        Maailman menoa
        29
        1418
      9. Sinä olet minun forEver

        Sinä olet minun sielussain, sydämessäin, huulillain, sinä olet ain, Sinä olet vieressäin, kainalossain, sylissäin, ain,
        Ikävä
        21
        1300
      10. Mies joka vetäytyy osoittaa teoillaan

        Ettei halua olla tekemisissä. Mies joka ei vastaa viesteihin, ei halua sua. Mies joka jättää sut epätietoisuuteen, ei
        Ikävä
        127
        875
      Aihe