Oli kostea kesäilta. Olimme minä, Peppiina ja hänen miehensä Mika istumassa iltaa mökillä. Aivan korvessa. Olimme tunteneet kaikki toisemme vaippa perseistä asti, niin alastomuus ei ollut kovin iso numero meille. Sauna oli lämmennyt jo useamman tunnin. Lähdimme porukalla saunomaan. Sauna oli sellainen vaatimaton hirsirankenteinen varmaan 100 vuotta vanha. Istuimme tiiviissä rivissä löylyissä. Ja hörpimme oluitamme, hiljaisuuden täyttämiseksi. Peppiina lähti jäähylle, tupakalle kai oikeasti. Jäimme Mikan kanssa kaksin lauteille. Katsoimme molemmat Peppiinan treenattua persettä hänen viuhahtaessaan ovesta ulos.
- milloin olet viimeksi tuota saanut?
- muistatko kun kävit paskalla iltapäivällä?
- en minä vittu niin kauan siellä viipynyt.
- eipä siinä jääty jahkailemaan.
- vai niin.
- Peppiina ehdotti kolmen kimppaa.
- ai nyt, tänäiltana
- niin niin
Ovi pamahti kiinni. Peppiina oli tullut ulkoa. Hän heitti pyyhkeen pukuhuoneen penkille, ja tuli takaisin löylyihin. Hän istui keskeemme. Vilkaisimme Mikan kanssa toisiamme kuin merkiksi. Tartuin Peppiina hänen silikoni rinnastaan ja aloin suudella tämän kaulaansa. Mika tarttui toiseen rintaan. Katsoin Peppiinaa, ikään kuin varmistaen. Hän näytti tyytyväiseltä. Aloin imeä hänen nänniään. Pyörittelin kieltäni siinä. Mika ja Peppiina suutelivat kiihkeästi. Liutin kättäni hänen vatsalleen. Peppiina aukaisi haaransa. Peppiinalla oli posliini alapää. Työnsin sormeni hänen sisäänsä ja peukalolla hieroin hänen klitoristaan. Peppiina voihkaisi. Mika nuoli Peppiinan nännejä. Peppiinan pillu oli litimärkä. Hän voihki ja kiemurteli lauteella. Aloin sormettamaan häntä rajummin. Itsellänikin alkoi tekemään jo mieli. Minulla ja Mikalla molemmilla seisoi. Kysyimme Peppiinalta että no miten on, kummalta haluaa. Peppiina valitsi Mikan. Mikä työntyi hänen sisäänsä. He olivat ylälauteella lähetyssaarnaajassa ja minä suutelin vuorotellen Peppiinan kaulaa ja rintoja. Mika ja Peppiina olivat aivan kiihkossa. Peppiina parkaisi ja samoin mika alkoi nytkähtelemään. Kävimme seuraavaksi kaikki jäähyllä ja palasimme löylyihin mitään puhumatta. Löylyissä Peppiina tarttui minua munastani ja alkoi runkkaamaan minua. Katsoin hetken ajan mikaa joka nyökkäsi.
- älkää minun nähteni.
- mennään jonnekkin muualle, sanoin peppiinalle. Menimme rantaan. Laskeuduimme laiturilta veteen jossa aloimme suudella kiihkeästi. Minulla alkoi jo seisomaan. Pidimme laiturin tikkaista kiinni. Imin fritsuja peppiinan kaulaan ja hän veteli minua veden alla. Käänsin peppiinan rajusti toisin päin. Ja käskin pitämään tiukasti kiinni. Survasin munani hänen sisäänsä ja aloin panemaan. Peppiinalla oli ihanan kireä pillu, ja niin vetinen. Rakastin tuota tunnetta. Peppiina kirkui nautinnosta niin että Mika kuuli sen varmasti saunalle asti. Kourasin välillä Peppiina rinnasta ja jatkoin agressiivista panoani.
- tule jo, en kestä enää. Peppiina huusi nautinoissaan. Kiusasin naisparkaa vielä hetken ja laskin lastin hänen sisäänsä.
Kostea kesäilta
Anonyymi
0
1823
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Päivän Sanna: Suomi maailman onnellisin maa
Sanna muutti Suomen maailman onnellisimmaksi maaksi. Hänen pyyteetön työnsä maailmalla tuottaa edelleen tulosta.1493981Taisi kolahtaa....
Joku kysyi, että miksi S24 sallii kirjoittelun tänne venäläisiltä alustoilta, juttu poistui. Täällähän tosiaan välillä392617Moni islamilainen maa on jo kieltänyt burkat ja nigabit
mm. Marokko, Tunisia ja Turkki. Miksi he ovat sen tehneet? No perusteet ovat selkeät ja yhteneväiset: turvallisuus, yhte692025Vain puolet SDP:n kannattajista luottaa puoluejohtoon häirintäkohussa
Ja SDP on ilmoittanut, että ainoa rangaistus häirintään syyllistyneille kansanedustajille on puhuttelu - aina sama. Eli771874Suomi edelleen maailman onnellisin maa
Olemme hyvällä tiellä. Laitetaan nyt talous kuntoon.2041742- 721055
Kyllä mies pakit kestää
Herranen aina nyt poijat! 😃 Jos pelkäätte pakkeja noin paljon niin hamekangasta hakemaan. Oon ite saanut useammatkin n211052Milloin olit onnellinen? Miksi?
Mikä saa sinut onnelliseksi? Suomi on 9. kertaa maailman onnellisin maa. Kuulutko sinä onnellisten suomalaisten joukkoon140752Anniina Valtonen odottaa - Sai 2-vuotiaalta lapseltaan napakan heiton!
Suosikkimeteorologi Anniina Valtonen elää uutta vaihetta elämässään. Hän on kertonut odottavansa toista lasta. Valtonen24742- 61734