Miten mielestäsi mäkikotkan leski Pia Nykänen on pärjännyt Farmilla? Ainakin aika tiukkaa tekstiä heittää: https://www.suomi24.fi/viihde/pia-nykanen-tarayttaa-suorat-sanat-yhdesta-farmi-naisesta-ihmiset-on-ruvennut-arsyyntymaan-haneen?s24
Pia Nykänen täräyttää suorat sanat yhdestä Farmi-naisesta: "Ihmiset on ruvennut ärsyyntymään häneen"

33
2007
Vastaukset
- Anonyymi
Pikkasen muuten ihmetyttää,miten tämä valtakunnan leski ja sairaslomalainen pystyy edes osallistumaan tähänkin tuotantoon.
Leivotaanko leskestä uutta julkkua muiden turhien tyrkkyjen jatkoksi?
Pahoin alkaa siltä näyttää, ettei ne lastenhoitotyöt enää Pialle maistu, vaan helpon rahan perässä ollaan milloin missäkin tosi-tv formaatissa.
Onko toi tosiaan sairaslomalla sallittua? - Anonyymi
Kamala mölyäjä tämä ex aituri oli. Piti hirveetä meteliä näissä kaksintaisteluissa ja onneksi hävisi. Muutenkin naiset keskenään supattelee ja kieroilevat. Musta pastori sais lähtee seuraavana, toinen mölytoosa.
- Anonyymi
Sitruunaa haukanneen näköinen Pia Nykänen voisi lähteä seuraavaksi. Hän näyttää olevan happamien ilmeineen, vähän sellainen riidankylväjä.
- Anonyymi
MINTTU POIS. AINA ÄÄNESSÄ🤑
- Anonyymi
Niinkuin kaikissa näitä tyrkkyjä täynnä olevissa ohjelmissa ei ole toivoakaan päästä näistä ärsyttävimmistä kestojulkuist eroon ensimmäiseksi.
Ensin tipautetaan kaikki, jotka omaavat taitoja pärjätä kisoissa, koska luuserit kokee heidät uhkaksi.
Tää sama on nähtävissä Selvityjissä,Farmissa ja seuraavaksi varmaan BB:ssä.
Diilikin vaikutti käsikirjoitetulta ja petasi voiton Soinnulle koko matkan.- Anonyymi
Tippuneet eivät itse pärjänneet kaksintaistelussa
- Anonyymi
Pikkukylän WT. En ymmärrä miksi mukana.
- Anonyymi
Minä ainakin pidän Piiasta!
Aina on niitä,jotka eivät näe toisessa ihmisessä kuin negatiivisyyttä. Kateutta monasti.
Se ,onko Piia töissä vai ei,ehkäpä onkin jo, ei ole meidän asia tonkia.- Anonyymi
Nimenomaan näkee. Seuraatko yhtään hänen ilmeitään? Happaman oloinen ja näköinen nainen. Epämiellyttävä julkkutyrkky.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Nimenomaan näkee. Seuraatko yhtään hänen ilmeitään? Happaman oloinen ja näköinen nainen. Epämiellyttävä julkkutyrkky.
Oon samaa mieltä joutais pois.
- Anonyymi
Jaa että nyt vedetään Piankin kohdalla "kateuskortti".
No ei todella olla, syitä en kirjoita. - Anonyymi
Ja minä en pidä juoruaa ja on tosi paha paskan puhuja ,kotka vois laskeutua nyt sinne maksettuun kotiinsa.ja jättää julkisuuden taakse ,hänellä ei ole mitään merkittävää pyöriä noissa kuvioissa.samoin Kaulasen muija joutaa pois naamaansa vaan vääntelee ja mölyää turhasta.
- Anonyymi
Minä en kiero ihminen joutaa pois .
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Jaa että nyt vedetään Piankin kohdalla "kateuskortti".
No ei todella olla, syitä en kirjoita.Kuka piialle kateellinen ja mistä ,eipä ole aihetta mokomallekin juoruajalle.
- Anonyymi
Piia on aito,tavallinen ihminen. Kaikkea hyvää hänelle!
- Anonyymi
Pia on konstailematon , mukava persoona. Mitä häntä moittimaan
- Anonyymi
Pia on jo ulkoiselta habitukseltaankin katsottuna epämiellyttävä. Ilmeet kuvastavat kateutta ja katkeruutta.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Pia on jo ulkoiselta habitukseltaankin katsottuna epämiellyttävä. Ilmeet kuvastavat kateutta ja katkeruutta.
…rahan ahne, mutta tekeekö sen eteen itse mitään? Ei. Nyt pitäisi Hjalliksen ja Jethron hoitaa hänelle hynää 😳. Rouva Nykäseen mielestä heidän olisi pitänyt JO hoitaa asia. Menisi hel*etti töihin. Hyvinhän tuo näyttää farmillakin kirmailevan.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
…rahan ahne, mutta tekeekö sen eteen itse mitään? Ei. Nyt pitäisi Hjalliksen ja Jethron hoitaa hänelle hynää 😳. Rouva Nykäseen mielestä heidän olisi pitänyt JO hoitaa asia. Menisi hel*etti töihin. Hyvinhän tuo näyttää farmillakin kirmailevan.
Tämä leski lehdissäkin ihmetteli, kun ei ole jo huutokauppaa järjestetty, että saisi rahaa, kun entisen ukkonsa perintönä jäänyt velka vie muuten talon alta. Menis pankkiin ja ottais lainaa, niin kuin normaalistikin tehtäisiin. Eihän se velka edes kovin suuri ollut. Jos on sattunut olemaan alkoholistimäkihyppääjän kanssa naimissa muutaman vuoden, niin silloinko hänen puolesta pitää tehdä hyväntekeväisyyttä.
- Anonyymi
Hänellä on kauniit hiukset ja upeat korvakorut.
- Anonyymi
Höh, tuon ikäinen nainen kuin teinipissis habitukseltaan. Halvan näköistä varsinkin ne tuhannet korvikset.
- Anonyymi
Hiukset kauniit? Vanha ihminen ja leikkii teiniä.
- Anonyymi
Jokainen tienaa leipänäsä.Eivät kai ilmasiksi ohjelmassa ole? Minulle riitti 10 minuttia ja vaihdoin kanavaa!
- Anonyymi
Kaunis Pia❤️
- Anonyymi
Olet oikeassa, Pia Hynninen on kaunis nainen.💖
- Anonyymi
Ei Pialla enää huolta veloista. Hymy maksoi pois.
- Anonyymi
Millä aloilla tämä rouva on ansioitunut? Siis muualla kuin avioitumalla Matti Nykäsen kanssa.
- Anonyymi
Piia on väritön hajuton ja mauton.
- Anonyymi
Ei ole varaa panopuulla täräytellä yhtään mitään. Onko Matin velat maksettu jo?
- Anonyymi
Hyi, ei kai kukaan nyt ilkeä tuota p...a🤢
- Anonyymi
tyhjänpäiväistä joutoväkeä menkööt oikeisiin töihin.
- Anonyymi
Kun lukee mitä tämä rouva kertoo Veitolalle avioliitostaan Matin kanssa, niin siitä saa sellaisen kuvan, että ei avioliitto ollutkaan mikään unelma-avioliitto. Totuus alkaa pikkuhiljaa paljastua.
- Anonyymi
Pia rakastaa lenkkimakkaraa ja polttaa tupakkia. Jotenkin se näkyy jo hänen ulkomuodostaan. "Olet sitä mitä syöt".
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1033943
Satuit vain olemaan
Ensimmäinen joka avasi minussa sen nähdyksi ja rakastetuksi tulemisen puolen. Pitäisi vain muistaa että et ole ainoa. Se512840- 1142649
24/7 sinä mielessä, ihan jatkuvalla syötöllä
Aamulla herätessä, päivällä melkein nonstop, illalla nukkumaan mennessä, öisin herätessä. Mikä viddu tässä on 🤣422172Jotain pitää nyt keksiä että sinut näkisi
Ensiviikolla viimeistään. Tälle on pakko saada kunnon piste tai sitten aloitetaan loppuelämä yhdessä, tulen hulluksi muu311930Mulla tulee vaan niin
Paha olo siitä mitä teidän välillä on. Vaikka se on sun päätös mitä haluat. Tuntuu että menetän jotakin vaikka tiedän et291763Ihanasti alkoi aamu: SDP:n kaula kokoomukseen jo 6,9 %-yks
Lindtmanin I hallitus on tukevasti jytkyttämässä laittamaan Suomi kuntoon Orvon täystuhohallituksen jäljiltä, jonka kann2311708- 271602
Mitkä olivat viimeiset sanasi ikävoinnin kohteellesi
Ja milloin? Mitä olisit sanonut jos olisit tiennyt että ne jäävät viimeisiksi -ainakin toistaiseksi?851549- 221398