Linssiluteet

Anonyymi

Aleksi ja Sara vaikuttaa mukavilta mut ovatko aitoja eli rooli päällä? Olen huomannut et nämä kaksi kyttää useasti kameraan.

4

156

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Filmaavat kun huomaavat heitä kuvattavan.

    • Anonyymi

      Sara on tarpeettoman itsevarma voitostaan. On joka ele ja asu sliipattu kameroille sopivaksi. Ei ollut yleisön suosikki ja olikin vähällä joutua ulos talosta. Tämän huomasi myös Suuri Raha ja nopsasti reagoiden "äänivyöryllään" nostatti omansa johtopaikalle!

      "Raha tulee rahan luo", niinku sanotaan. Kuten muistamme myös tapaus Anun kohdalla.

      Kannatan voittoon suht. tavis-julkkista, joka uskaltaa olla oma itsensä, ihminen.

      Ainakin Nina on tällainen. Hänen inhimillinen raadollisuutensa on vain plussaa. Myös Sanna on luonnollinen, vaikka onkin pidättyväisempi. Haluaa tukea jo lohduttaa Ninaa. Miehistä Roni, Janne ja Markku ovat parhaimmat, ihmisinä niinku "tavallisimmat".

      Mitä ihmeen "mafioosottelua" ja "sormuksen pussaamista" ne pitää Sedun kohdalla? Itseeni ei yhtään vetoa mahd. rikollinen raha. Se kun on aina jonkun toisen, nk. uhrin taskusta otettua. Jossain muualla on sen rahan oikea omistaja, jolla vieras yt herrastelee. Kenties muovikasseineen ruokajonossa? Ei oo ainakaan plussaa Sedulle tuo säälittävä lempinimittely, on se sitten totta, tai ei.

    • Anonyymi

      Ronissa on jotain hyvin ristiriitaista. Ehkä jopa vastenmielistä. Epärehelliset silmät. Piiloutuuko mukakiltteyden taakse?

    • Anonyymi

      Aleksi on suulas ja puhuu puuta heinää ihan liikaa .ja Sara taas ei puhu juuri mitään..Kumpi sitten on parempi?

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Et siis vieläkään

      Et ilmeisesti ole vieläkään päässyt loppuun asti mun kirjoituksissa täällä. Kerro ihmeessä sit, kun valmista 😁 tuskin k
      Ikävä
      50
      2224
    2. Aavistatko että moni tietää

      Vai ollaanko hyvin vedätetty pokerinaamalla. No kun vähiten odotat niin yllätämme sinut
      Ikävä
      82
      922
    3. Yritin saada

      Vastauksia mutta et voinut olla rehellinen ja kaiken kannoin yksin. Halusin kovasti ymmärtää mutta en voi enää ymmärtää.
      Ikävä
      11
      904
    4. Hyvä että lähdit siitä

      Ties mitä oisin keksinyt jos oisit jäänyt siihen, näit varmaan miten katoin sua.... 😘🤭😎💖
      Ikävä
      23
      874
    5. Onko vielä

      mahdollista nähdä?
      Rakkaus ja rakastaminen
      68
      863
    6. Koronarokotus sattui oudon paljon nyt sairaanhoitaja Tanja 46 istuu pyörätuolissa

      Pitkä piina piikistä Kun Tanja Vatka käy suihkussa, tuntuu kuin ihoa revittäisiin raastinraudalla irti. Hän on kärsinyt
      Maailman menoa
      51
      821
    7. Olisitko mies valmis?

      Maksamaan naisellesi/vaimollesi/tyttöystävällesi elämisestä syntyvät kulut, ruokailun, vuokran ja muut välttämättömät me
      Ikävä
      117
      816
    8. Täällä istun ja mietin

      Miten paljon haluaisin katsoa sinua juuri niin kuin haluaisin katsoa sinua. Rakastavin silmin. Näkisit vihdoin senkin pu
      Ikävä
      49
      749
    9. Kronikat..

      Mikä hele… on tää yks kronikat mikä suoltaa facessa kaikkea julkaisua ja AINA samoista firmoista imatralla??? Eikö ne mu
      Imatra
      9
      743
    10. vieläkin sanoa voin...

      💖💛💖💛💖💛💖💛💖 💛 Beijjjbeh 💛 Kaks vuotta tänään täällä. Miten hitossa jotkut on jaksaneet kymmeniä vuos
      Ikävä
      22
      733
    Aihe